Kevin Costner vždy chtěl velkou rodinu. Aktuálně má sedm dětí, ale spokojený není

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Kevin Costner
Zdroj: Lucky Team Studio / Shutterstock.com

Americký herec má za sebou velmi působivou hereckou kariéru. Neméně rozmanitý je ale i jeho osobní život. Herec byl dvakrát ženatý a má dohromady sedm dětí. Ani s jednou z žen mu ale vztah nevydržel. Aktuálně se mu velmi ulevilo, protože poslední manželka žádala výživné 248 tisíc dolarů měsíčně, které ale nedostala.

Kevin Michael Costner, jak se herec celým jménem jmenuje, si vždy přál velkou rodinu. Otázkou však je, zda by své přání nyní nepřehodnotil.

První rozvod považoval za selhání

První hercovou manželkou byla Cindy Silva, se kterou má dospělé děti Annie, Lily a Joe. Začali spolu randit v roce 1975 během studií.

Herec tehdy rozvod, který proběhl v roce 1994, prožíval velmi emotivně a považoval jej za velké selhání. „Uvidíte lidi, které milujete nejvíc, své děti, jen z poloviny. To je obrovská ztráta,“ uvedl dle serveru US Weekly.

Již o dva roky později ale přivítal na svět syna Liama s bývalou partnerkou Bridget Rooney. Vztah jim však dlouho nevydržel.

Druhý rozvod bude drahý

Nejvíce vrásek má ale aktuálně se třemi posledními dětmi, které se narodili z manželství s Christine Baumgartnerovou. S tou se herec oženil v roce 2004. V roce 2012 se herec nechal slyšet, že tajemstvím jejich spokojeného vztahu je umět říct „omlouvám se“. „Dům je díky ní hezčí. Všechno je díky ní teplejší,“ pěl herec ódy v roce 2022.

V roce 2023 ale Baumgartnerová podala žádost o rozvod a sen o dokonalém manželství se rozpadl.

„Všichni si mysleli, že Kevin a jeho žena jsou super šťastní, takže je to všechno překvapivé,“ uvedli přátelé pro US Weekly.

Manželka si svou částku nevyhádala

Baumgartnerová požadovala 248 tisíc dolarů měsíčně jako výživné na děti Caydena, Hayese a Grace.

Server Business Insider uvádí, že dle Baumgartnerové si žila rodina v posledních letech luxusním životem, který zahrnoval soukromá letadla, několik rozlehlých statků, dovolené v Karibiku a na Havaji, členství ve venkovských klubech, soukromé kuchaře a elitní školy pro jejich děti.

Chtěla proto i po rozchodu zanechat dětem stejný standard, na který jsou zvyklé. Navíc žádala po herci, aby platil veškeré mimoškolní aktivity a zdravotní péči.

Herec na základě předmanželské smlouvy vyplatil své bývalé manželce 1 milion dolarů. V září minulého roku pak soud rozhodl o výši výživného a herec si mohl oddechnout.

Namísto žádaných 248 tisíc dolarů získala Baumgartnerová „jen“ 63 209 dolarů.

Zdroje: Business Insider, US Weekly, People, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články