Kdysi vychrtlá herečka Jennifer Love-Hewitt pojídá jednu zmrzlinu za druhou. Podívejte se, jak se zakulatila

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jennifer love hewitt
jennifer love hewitt

Sladkosti má rád snad každý z nás. Samozřejmě ale záleží, v jakém množství je konzumujeme. Američané jsou však známí tím, že si rádi pochutnají na sladkém pečivu nebo nápojích častěji. Na některých celebritách to pak vůbec není těžké přehlédnout.

Jennifer Love-Hewitt je americká herečka, tanečnice, zpěvačka a producentka. Příští měsíc oslaví své čtyřicáté druhé narozeniny.

Na televizních obrazovkách se ukázala například ve filmu Garfield 2, Sestra v akci 2 nebo také ve známém seriálu Myšlenky zločince.

Velký kopec zmrzliny

Jennifer se svým manželem Brianem Hallisayem si před nedávnem našla zábavný plán na společné odpoledne v Los Angeles.

Společně se svými dětmi vyrazili na pořádný kopec zmrzliny. Americká herečka má se svým manželem dceru Autumn, které je sedm let, a o rok mladšího syna Atticuse.

Celá rodinka se ukázala u zmrzlinového stánku a také měla vzorně nasazené roušky.

Oba manželé se ukázali v oblečení s květinovým vzorem. Jennifer ke košili přidala klobouk, který dodal jejímu stylu šmrnc. Sladěné oblečení ukazuje lásku, kterou k sobě manželé chovají.

Zdroj: Profimedia

Společně tvoří pár už několik let. Potkali se v roce 2012, když účinkovali v seriálu Laskavý dotek.

Další rok v červnu se herečka pochlubila zásnubami, den po oznámení dodala, že je těhotná. Tehdy ještě neprozradila, jaké bude pohlaví jejího dítěte.

V roce 2013 přivítal pár dceru Autumn. Chvíli po narození byla zveřejněna informace, že měl pár tajnou svatbu. Dva roky poté se na svět podíval syn Atticus.

Láska až za hrob

Herečka Jennifer Love-Hewitt se o svém muži vyjádřila následovně: „Ta nejlepší věc, kterou jsem kdy udělala, je svatba s mým manželem. Tou nejlepší věcí je také mít děti a vidět, jak mi rostou před očima.“

K roztomilému příspěvku přidala na svůj instagramový účet fotku, kterou pojmenovala jako první těhotenskou fotografii pořízenou svým manželem.

Také řekla: „Byla jsem ve čtrnáctém týdnu těhotenství a netušila jsem, jak se mé tělo změní. Život se změní stejně tak, jako vyroste láska v mém srdci.“

Herečka se aktuálně objevuje v seriálu Záchranáři L. A., ve kterém ztvárňuje roli Maddie Buckley. Jsme zvědaví, na jaký ‚sladký‘ výlet vezme svou rodinu příště.

Autor: Štěpán Pacík


Související články