Kazma si zašel ke kadeřníkovi. Jeho futuristický účes nikdo neocenil

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kazma kazmitch
Zdroj: Profimedia

Kazma Kazmitch je jméno, které je známé nejen v České republice. Vlastním jménem Kamil Bartošek je moderátor, ale věnuje se také charitativní činnosti nebo upozorňuje na problémy společnosti.

Kazmovy akce můžete sledovat nejen na Instagramu, ale také v televizi. Několikrát se dostal do vysílání, ve kterém se objevit neměl. Jeho příspěvky lidé milují, stejně tak jak oblečení s jeho značkou.

Alobal na vlasech – nový styl

„Je to trošku futuristický, ale mám z toho radost. Novej hairstyle,“ napsal Kazma ke dvěma snímkům, které sdílel se svými fanoušky na Instagramu. Společně s ním pózuje na fotografiích také jeho kadeřník.

Mnoho pozitivních reakcí ale nedostal. Objevily se komentáře, že po rozchodu s modelkou Andreou Kalousovou by potřeboval brýle, někdo dokonce uvedl, že vypadá „jak debil“. S Kalousovou byl Kazma spojován docela dlouho a jejich rozchod zasáhl hodně fanoušků.

Nyní to ale vypadá, že je Kazma spokojený. Kromě toho, že je aktivní na sociálních sítích a moderuje různé akce, několikrát do roka také pořádá přednášky na téma „Tohle je život a nic víc už nebude“. Téma je jasné – Kazma chce všem ukázat, jak si život maximálně užít.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch)

O Kazmovi ještě uslyšíme

Kazmovi sledující se těší na výsledek. Mnohé také překvapilo, jak vypadá jejich oblíbený influencer bez brýlí. Proto mu také napsali, že by si je měl pro příště vzít. Kazma ukazuje, že se nebojí ničeho, a lidé tak mohou tipovat, jak budou jeho vlasy vypadat.

O Kazmovi v poslední době není moc slyšet, ale stále pracuje nejen na nových projektech, ale také na novém oblečení své značky.

Ve videích ho můžete vidět v mikinách, čepicích nebo tričkách právě jeho značky, představuje je společně s kolegyní, která má na sobě dámské verze. Ať jste fanoušky Kazmy, nebo ho naopak vůbec neobdivujete, rozhodně o něm ještě uslyšíme.

Naposledy o sobě dal vědět celé republice tím, že zakopal své auto společně s penězi a všem řekl, že kdo ho podle nápovědy najde, ten ho dostane. Rozpoutal tím šílenství, které dobralo konce až po několika týdnech. Podobné šílenosti se od něj dají očekávat i nadále.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články