Kazma natočil video s Olgou Lounovou, které už je za hranou. Reaguje na něj i Tomáš Třeštík

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Bartosek Kamil Kazma
Zdroj: Profimedia

Pro baviče Kamila Bartoška alias Kazmu nemají jeho fanoušci v poslední době příliš pochopení. Nejprve se mu vysmáli za jeho nový účes, který dostal na Instagramu mnoho vtipných přezdívek. Nyní se naopak nesmáli videu, které vytvořil s Olgou Lounovou.

Kazma je známý český bavič, který se rád pohybuje na hraně humoru, trapnosti a dobrého vkusu. V poslední době se mu ale zřejmě příliš nedaří. Pozitivně nebyla například vnímaná jeho návštěva v reality show Love Island. Mnoho diváků jeho humornou epizodku příliš neocenilo.

Vyrazil raději na dovolenou

Úspěch nesklidil ani jeho nový merch, který si dělal legraci ze silnějších žen. Podle některých byl sice Kazma obětí dnešní super korektnosti, podle jiných ale opravdu šlápl vedle a zboží bylo jen hloupou urážkou.

Ve středu bavič raději naskočil do letadla a s partou kamarádů vyrazil do světa. Jak se posléze ukázalo, jejich prozatímním cílem bylo letiště v Dubaji.

Setkal se s populární zpěvačkou

Tam to ale nekončilo. Kazma odjel do Saudské Arábie, kde navštívil i slavnou Rallye Dakar, která tam momentálně probíhá. A dokonce se tam potkal se svou krajankou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch)

Tou je zpěvačka Olga Lounová, která není pouhou divačkou závodu, ale také účastnicí. Dělá totiž navigátorku jednomu ze závodníků – Martinu Čábelovi.

Video už za hranou?

S Kazmou se nejen setkala, ale dokonce s ním na Instagram natočila i video. To spočívá v tom, že Lounová šilhá a tváří se mentálně nezpůsobile. K tomu Kazma přidal zvuk neznámého muže, který mluví se silným romským přízvukem o své postižené přítelkyni.

Jak uvedli lidé v komentářích, hlas patří drogově závislému muži ze Sokolova, který si říká „Kunšty“. Jeho různá videa jsou dostupná na YouTube.

Někteří Kazmovi sledující se v komentářích vyjadřovali tak, že se dobře pobavili. Jiným to přišlo lehce nevkusné. Nelíbí se jim posměch postiženým lidem ani zlehčování problému drogové závislosti.

Jedním z komentujících byl i známý fotograf Tomáš Třeštík. „No nevím…“ napsal syn dokumentaristky Heleny Třeštíkové a přidal plačícího smajlíka. Sám autor videa se k tomu raději nevyjádřil.

Zdroj: Bezpecne.sokolov.cz, Evropa2, Expres.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články