Kazma a Kalousová: Jak se zrodil vztah mystifikátora a exmilenky Leoše Mareše, který teď probírá celý internet

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kazma kalousova
Zdroj: Profimedia

Snímek ONEMANSHOW: The Movie vyvolal v nedávné době pozdvižení mezi fanoušky i v médiích. Film mystifikátora Kamila Bartoška, který je známý spíše pod pseudonymem Kazma, svou návštěvností předčil očekávání. Vznikl údajně především díky jedné osobě, a tou je Kazmova expartnerka Andrea Kalousová.

Andrea Kalousová začala s Kazmou randit v roce 2017. Tehdy server Blesk připomněl, že se jedná o bývalou milenku Leoše Mareše. Česká Miss World 2015 měla tehdy zástupy ctitelů, ale byl to právě Kazma, kdo u ní uspěl.

„Naše seznámení bylo velmi romantické. Samozřejmě to celé vymyslel on. Doma je určitě jiný, než ho všichni znají. Jsem opravdu šťastná,“ řekla tehdy Andrea. Jenomže štěstí netrvalo věčně.

Rozchod

V roce 2021 oznámil pár rozchod. Oba na svých sociálních sítích zveřejnili dojemná vyznání, ve kterých podotkli, že i nadále zůstávají přáteli.

Andrea pak v roce 2022 uvedla, že ji mnoho lidí stále vnímá jako Kazmovu expřítelkyni, jí to ale nijak nevadí a neomezuje ji to.

„To, že mi Kamil přišel do života, beru jako obrovské plus. Je skvělý člověk, a i když jsme dnes již expartneři, máme spolu stále krásný vztah a já si ho vážím,“ svěřila se pro Deník.

Nyní už v kontaktu nejsou

V současné době se v kinech objevil snímek, který Kazma pro svou expartnerku natočil.

„Je to neuvěřitelný, co se v českých kinech děje. Cítím velkou pokoru a strašně moc si toho vážím, že ti lidi přišli. Je to zkrátka příběh obyčejného kluka z Kroměříže, který chtěl něco říct své holce, to je celý a ty lidi to v tom uviděli,“ říká k filmu sám Kamil Bartošek.

Snímek prý točil tři roky jako omluvu za všechno, co se mezi ním a Kalousovou pokazilo. A jak vnímá film jeho expartnerka?

„Nejeden člověk čeká, co já na to. Ale upřímně, já si myslím, že jsou tu daleko důležitější témata, o kterých bychom se měli bavit,“ řekla v pořadu na TV Óčko.

Co by bylo kdyby

Kazma tvrdí, že filmem rozhodně nechtěl Andreu přemlouvat, aby se k němu vrátila. Naopak chtěl vysvětlit lidem, co se mezi nimi stalo, a Kalousové vzkázat, že je mu to celé líto.

Každopádně aktuálně se řeší nová píseň Kalousové, jejíž vydání asi nemohla lépe načasovat. Jmenuje se Co by bylo kdyby a na Youtube je klip k ní už na 8. místě v kategorii Trendy. A to od jeho zveřejnění neuplynulo ani 24 hodin.

Co jeho prostřednictvím Andrea Kazmovi vzkazuje, to si zatím musí každý vyložit sám…

Zdroj: Blesk, Přehledně24, Prima Ženy, Deník, Kafe, iDNES, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články