Katka ze Sestřiček nevyniká jen hereckým umem. Hodiny zpěvu jí dává hvězda Česko Slovensko má talent

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Natalie Halouzkova
Zdroj: Profimedia

Známé herce vídáme na televizních obrazovkách velice často. Mnohdy ale také vůbec nepřemýšlíme nad tím, co dělají ve volném čase a zda mají nějaký další skrytý talent. Podívejte se, jak je na tom známá herečka ze seriálu Sestřičky.

Natálie Halouzková je česká herečka. V mládí se objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným jako Lada Smutná, později si pak zahrála ve filmu Něžné vlny. Od minulého roku se objevuje v seriálu Sestřičky, kde ztvárňuje jednu z hlavních rolí.

Nejen herecký talent

Mladá kráska je v seriálu velice oblíbená. Velké množství lidí si ale herečku oblíbilo mnohem více poté, co se podělila o video na sociálních sítích. Tušili jste, že má sestřička Kateřina Kinská kromě hereckého talentu i jeden další?

Natálie se před nedávnem pochlubila videem na svém instagramovém účtu, ve kterém vyrazila dech nejednomu fanouškovi. Natálie se totiž společně se zpěvačkou Elis Mraz rozhodla natočit cover k velmi známé skladbě A Thousand Years.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natalie Halouzková (@natal__h)

Nahrávka se dívkám velice podařila a za pár hodin si video vysloužilo velké množství lajků. Natálie k videu dodala: „Děkuji Ti Elis Mraz za to, že jsem si s Tebou mohla zazpívat, za tvoji trpělivost a energii, za to, že mě vždycky popostrčíš a dodáš odvahu, když ji sama nezvládnu najít.“

Kráska, která překvapila

Je pochopitelné, že talent v Natálii dřímal již delší dobu. Kráska však teprve před nedávnem odhodila strachy a rozhodla se začít navštěvovat hodiny zpěvu. Díky Elis se má Natálie možnost zlepšovat ve velkém.

Již v minulém roce měli fanoušci vidět video, které kráska natočila jen chvíli poté, co začala navštěvovat hodiny zpěvu. Sama u příspěvku uvedla, že ji zpěv vždy bavil, ale při zpívání pak měla pocit, že to ostatní lidi otravuje.

Musíme uznat, že hlas této krásky neotravuje snad nikoho. Mimo hereckého talentu má i velký pěvecký talent a poslouchání skladeb pohladí po duši snad úplně každého.

Budeme doufat, že se herečka zpěvu nevzdá, bude pokračovat v navštěvování hodin zpěvu a v budoucnu se představí s vlastní skladbou.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Související články