Katherine Schwarzenegger dělá tátovi skvělé jméno. K psaní knih přidala návrhářství a sama si byla modelkou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Katherine Schwarzenegger Chris Pratt
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Katherine Schwarzenegger je nejen dcerou Arnolda Schwarzeneggera, ale její matkou je Maria Shriver, která je neteří J. F. Kennedyho. Katherine je autorkou tří knih o seberozvoji a také dvou knih pro děti. A aby nezahálela za vytíženým manželem Chrisem Prattem, přidala si k péči o dvě děti a psaní ještě návrhářství.

V roce 2019 se vdala za slavného herce Chrise Pratta, rok nato se jim narodila dcera Lyly a za rok druhá dcera Eloise. Své rodinné štěstí sdílí rodina na sociálních sítích, ale vždy dbají na to, aby nebyly vidět obličeje dětí.

Pyšný tchán

Pratt perfektně zapadl do rodiny bývalého guvernéra, a ten na něj dokonce veřejně pěje ódy za jeho herecké výkony.

„Viděl jsem Strážce galaxie vol. 3 minulou noc a WOW. Chrisi Pratte, rozdrtil jsi to. Nepřetržitý mix komedie a akce. Miloval jsem to a jsem na tebe velmi, velmi hrdý,“ napsal Arnold Schwarzenegger dojemný vzkaz.

Není divu, že je slavný svalovec tak naměkko, jeho další děti se totiž moc do ženění a plození dětí nehrnou, a tedy má od dcery Katherine zatím jediná vnoučata.

Navíc má být na co hrdý, protože jeho dcera je nejen skvělou spisovatelkou, ale nyní se stala také návrhářkou.

Vlastní kolekce oblečení

Katherine na svém instagramu fanoušky navnadila fotkou s dcerami, na které mají všechny stejné šaty. K fotce přispala: „Zítra se chystá něco velkého, takže zůstaňte na příjmu a nezapomeňte se sem zítra ráno vrátit.“

Druhý den pak fanouškům představila svou kolekci oblečení, kterou sestavila dohromady s kamarádkou vystupující pod značkou Cleobella.

A reklamu své manželce nezapomněl udělat její manžel na svém facebooku.

„Přestaňte se vším, co děláte, protože moje zlato je módní návrhářka! Vyrobila úžasné oblečení, které si vy i vaši nejmenší zamilujete! Jsem na tebe moc pyšný Katherine,“ vzkázal manželce dojatý herec.

A protože má Katherine po dvou dětech naprosto dokonalou figuru, udělala sama sobě modelku a velmi jí to na fotkách sluší.

Kombinace Schwarzenegger/Pratt je sama o sobě velmi zvučná a dá se předpokládat, že se kolekce bude dobře prodávat. A tak si maminka od dvou dětí může k psaní připsat další profesi: úspěšná návrhářka.

Zdroje: Hola, Instagram, Facebook

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články