Kateřina Pechová natočila, jak si užít poslední prázdninový den. Pokud vás tedy nezavolá dítě z pokoje

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
katerina pechova
Zdroj: Nextfoto

Divadelní herečka Kateřina Pechová na svém instagramu pobavila své fanoušky. Usoudila totiž, že poslední prázdninový večer si zaslouží odměnu. Pokud vás tedy nezavolá dítě z pokoje…

Kateřinu můžete vidět v několika divadelních inscenacích, připravuje se například v Divadle Lucie Bílé. Kromě toho ale moderuje v jednom tuzemském rádiu. O práci tak nemá nouzi. Navíc umí fanoušky pobavit, jak ukázala v nejnovějším videu.

Vychutnat si skleničku vína? Nemožné!

Kateřina ve videu ukazuje, jak si chce vychutnat konečně svou skleničku vína – v poklidu a bez toho, aniž by ji obtěžovaly děti. V popisku videa najdete: „Když máte večer chvilku konečně pro sebe a z dětského pokoje se ozve Mamíííí!“

„Tohle určitě znají všechny maminky. To je pro vás k tomu zítřejšímu prvnímu školnímu dni,“ připsala do příspěvku Kateřina.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kateřina Pechová (@kata.pechova)

Kateřina Pechová baví fanoušky

Ladné pohyby doplňuje doteky na skleničce, vypadá to velmi svůdně, ale na konci videa se ozve: „Moment!“ takovým hlasem, že by vás hned přešla nutnost cokoliv se svou maminkou řešit.

Fanoušci u videa s vínem ohodnotili její počin jako velmi povedený. Kateřina tak ukázala, že si umí udělat legraci i sama ze sebe.

To mimo jiné dokazuje také v rádiu. S kolegou tam denně vymýšlí zajímavé činnosti a všechno natáčí na instagram, aby i sledující měli něco z jejich vysílání.

Herečka, kterou bezpečně poznáte podle jejích kudrnatých vlasů, se nedávno vrátila z dovolené. Na jejím profilu tak najdete spoustu videí i fotografií právě z odpočinkového místa, na které se vydala společně s přáteli. Nechyběl mezi nimi ani herec Martin Písařík.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články