Kateřina Neumannová si postěžovala na svou dceru s tváří modelky. Prý málo uklízí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
katerina neumannova
Zdroj: TONDA TRAN Tonda Tran / CNC / Profimedia

Kateřina Neumannová už sice nebrázdí bílou stopu, zato se ale věnuje svým fanouškům na sociálních sítích. Zveřejnila například snímek se svou krásnou dcerou Luckou.

Katka dnes pracuje na ministerstvu a podporuje svou dceru ve všem, co dělá. A protože se blíží olympijské hry, zavzpomínala také na svůj triumf, který se stal již v roce 2006 v Turíně. Je to neuvěřitelné, protože zrovna její dcerka byla první, kdo k ní běžel na zasněženou trať. Dnes už je to ale velká dáma, která si jde za svým.

I Lucie se věnuje sportu, dala se na tenis

Lucie má za sebou několik let studia v zahraničí. Je to mladá a nadějná tenistka, která má doma skvělou kamarádku v podobě své maminky. I když, jak přiznala bývalá běžkyně na lyžích a cyklistka, to má někdy těžké.

„Občas mě štve, málo uklízí, chce, abych jí prala a vařila teplé večeře. I tak je to nejlepší parťák a nejbližší milovaný člověk,“ napsala Kateřina ke snímku na svém Instagramu, který si společně pořídily v automobilu.

Oběma to na fotografii velmi sluší. Kateřina se svým krátkým a dnes již typickým sestřihem může své dceři konkurovat, co se krásy týče. Lucka je na snímku v popředí, oproti mamince má dlouhé vlasy, a také krásné oči.

Lucie by mohla dělat modelku, a ne se věnovat tenisovým kurtům. Je ale dobře, že si vybrala vlastní cestu, protože Katka ji bude podporovat v čemkoliv. Jejich vztah je velmi kamarádský, společně podnikají různé výlety, a to nejen ty sportovní.

Kateřina bude sledovat olympiádu z pohodlí domova

Protože se blíží zimní olympiáda v Pekingu, Katka pro aktualne.cz prozradila, co si myslí o dnešních sportovcích a jestli se někdy třeba biatlon dostane znovu mezi světové sporty, kterým se budou mladí věnovat.

Katka je na zimní sporty samozřejmě odbornice, během olympiády proto bude spolupracovat s Českou televizí a také Radiožurnálem a bude k dění přispívat svými názory a komentáři. „Svým způsobem se na to těším, protože po dlouhé době zažiju olympiádu z domova. Když je člověk doma, má mnohem víc prostoru sledovat olympiádu jako celek.“

Dnešní mladí však podle ní mají málo disciplíny a v trénincích nejedou „na krev“. To se možná podepisuje na jejich výkonech, které nejsou tak kvalitní, jako tomu bylo dříve. I přesto doufá, že se nějaká medaile z Pekingu dostane i do České republiky.

Zdroj: Instagram, aktualne.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články