Kateřina Kaira Hrachovcová vyrazila v plavkách k vodě. Ukázala tetování a svého nejlepšího přítele

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kaira
Zdroj: foto CNC: Marek Patek Pavel Machan / CNC / Profimedia

Herečka a tatérka Kateřina Kaira Hrachovcová se ráda ukazuje. Není se čemu divit. Aby si získala další zákazníky, kterým ozdobí tělo, je nejideálnější ukázat jim, jakými kousky si vylepšila to své. Tentokrát se sledujícím na svém instagramu předvedla v plavkách u rybníka.

Teplé počasí láká ven a řada lidí si užívá u vody. Někteří se ale na toto období těšili ještě více než jiní. Kaira má totiž rozhodně co ukazovat. Během zimy se jí ale nenaskytne tolik příležitostí, zatímco plavková sezóna jí prostoru poskytuje dostatek.

Herečka se proto rozhodla vyrazit k vodě a vzít s sebou svého psího kamaráda, který jí při focení snímků dělal společnost. Po návratu domů pak fotky probrala a ty nejlepší ukázala na instagramu sledujícím, kteří nestačí žasnout. A dokonalé tělo chválí Kaiře i některé celebrity.

Jen my dva

„My dva,“ napsala Kateřina velmi stručně ke svému příspěvku. To ale bohatě stačilo. Na snímcích totiž kromě sebe ukázala také černého chlupáče a jasně fanouškům objasnila, s kým si teplo u vody užije nejvíc. Kromě koupajícího se psa ale zaujala sledující svým tetováním.

To je na herečce velmi výrazné. Potetované má nohy, ruce i hrudník, a ve dvoudílných tmavých plavkách konečně po dlouhé zimě mohla ukázat, jak má své vypracované tělo vyzdobené. Vzhled doplnila kšiltovkou, která je pro ni typická.

Kromě tetování je tělo Kateřiny obdivuhodné i z dalších důvodů. Je vidět, že na sobě umělkyně tvrdě pracuje, udržuje si dokonalou postavu a fotografie, na které se ve svůdné póze nechala zachytit při šplhání na strom, sledující ohromila.

Dokonalá dvojice

„Dneska jsem vás s Punťou zahlédl u sadského jezera. Bylo tam hezky,“ svěřil se jeden fanoušek, další doplnil, že na Kairu s jejím psíkem je vždy radost se dívat. S tím souhlasí i Dagmar Havlová, která herečce v komentáři připsala, že někdy skutečně jenom oni dva stačí.

„Psí duše je nejvíc. Je to láska na celý život. Láska na věky. Ta moje se jmenuje Ali,“ napsala jedna z fanynek, která dobře chápe, proč právě se psem vyrazila Kaira na koupání. Dodává, že tetování i postava herečky jsou obdivuhodné.

A na tom se shoduje řada fanoušků. Kateřina se dočkala mnoha pochval, lidé o ní říkají, že je sexy, krásná, dokonalá, pohledná. A tímto výčtem to rozhodně nekončí. Kaira očividně fotkami v plavkách zabodovala hned z několika důvodů.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články