Kateřina Brožová zavítala na svatbu v krásných bordó šatech. Je až s podivem, že je pořád sama

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Nextfoto

Kateřina Brožová patří mezi výborné herečky a moderátorky, které ve středním věku stále vypadají parádně. To ukázala i na svatbě své kamarádky, které šla za svědka.

Brožová na sebe nepoutala pozornost honosnými šaty, i tak ale vypadala skvěle a nevěstě ostudu neudělala. Snímkem ze svatby se pochlubila fanouškům na instagramu, kde si vysloužila spoustu pochval. Herečka Kateřina Brožová vypadá skvěle. Je až s podivem, že je pořád sama.

Jako herečka a osobnost musí vypadat pořád dobře

Na instagramu se prezentuje většinou nalíčená, ale pro iDNES přiznala, že doma si klidně oblékne volné tepláky a tričko a vlasy hodí do culíku. Nemá čas na přemýšlení o tom, jak o samotě vypadá, protože má spoustu práce. A jestli se Kateřina líbí sama sobě?

„Nevím. Někdy se to samozřejmě stane. Jsem žena, která o sebe nějak dbá. Ale myslím, že všechno se má dělat s mírou a příliš tomu nepodléhat a nepřehánět,“ myslí si Kateřina. Musí se hlavně cítit dobře, a tak se mohou ženy cítit i nenalíčené.

Na internetu ukázala fotografii, která byla pořízena na svatbě. Tam šla jako svědek a šaty, které měla na sobě, jí velmi slušely. Navíc vyšlo parádní počasí, takže to s nimi vyhrála. Na sebe si vzala bordó barvu, která jí jako blondýnce vyloženě sedí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Většina lidí už komunikuje pouze na internetu

Obula si stříbrné páskové sandálky, v ruce měla ještě sáčko, kdyby se ochladilo. Počasí ale vyšlo na jedničku. V komentářích u příspěvku si Brožová mohla přečíst hodně pochvalných komentářů, na některé sama odpovídala.

V rozhovoru se také vrátila k natáčení seriálu Život na zámku, protože se znovu vrací do módy devadesátky, ve kterých se odehrává. „Byla to asi divoká léta, ale pro mě to bylo hlavně období, kdy jsem po škole hrála v Divadle na Vinohradech a začala jsem hrát i v muzikálech. Dělala jsem spoustu věcí, hodně jsem točila a moc ráda na to vzpomínám.“

Stejně jako spoustu jiných osobností, i ona využívá sociální sítě, a to nejen k propagaci sebe sama, ale také produktů, které využívá. Jaký má na toto názor? „Mám pocit, že mnoha lidem daly možnost se zviditelňovat, někdy až skoro nezdravě. Je tam spousta možností se propojit, to je úžasné.“

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články