Kateřina Brožová si užívá opalování v plavkách na lodi. Zveřejnila snímek bez filtrů, make-upu a smyslu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Nextfoto

Upozorňovat na to, že je snímek bez filtrů a úprav nebo že je na něm daná osoba nenalíčená, to uměly celebrity už kdysi. V poslední době se ale roztrhl pytel s těmi osobnostmi, které dokáží dokonale zazdít celou pointu hashtagu #nofilter_nomakeup. Po naprosto přirozené Lele Vémole se přidala i Kateřina Brožová.


Ta se na svém instagramu pochlubila s fotografií z dovolené, na které si užívá teplého počasí na člunu na moři.

Jak je vidět v komentářích, Brožová je podle fanoušků krásnou ženou, které je co závidět. A to i přesto, že vlastně prakticky nic neukázala. K fotce totiž napsala, že je bez filtru i make-upu, sotva je to ale poznat.

Žádný filtr, ani make-up. Zato brýle pořádné

„No filter, no make-up,“ napsala Brožová k fotografii, na které sedí v plavkách na lodi a užívá si sluníčka. K popisku doplnila řadu smajlíků a srdíček.

Je logické, že se člověk nebude malovat, když vyrazí na vodu. Vzhledem k tomu, že řada celebrit to má dnes jinak, je asi její komentář na místě.

Jenomže na obličeji má Kateřina obrovské sluneční brýle, přes které nejsou dvě třetiny jejího obličeje vidět. Kromě toho, že neukázala fanouškům ze své přirozenosti absolutně nic, možná si někdo také pomyslí, že herečka nemusí tak úplně tvrdit pravdu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Na druhou stranu se zdá, že má Kateřina Brožová tunu fanoušků a většina z nich ji obdivuje. V komentářích se tak přesto, že její snímek postrádá jakýkoli smysl, setkala s velkým obdivem. Někdy stačí málo k tomu, aby člověk zaujal.

Královna

„Jste krásná žena i bez filtrů,“ napsal jeden fanoušek s tím, že to herečce sluší zkrátka za jakékoli okolnosti. „Vy jste luxusní ženská,“ zvolil trochu jiná slova další sledující. Pár jiných osob pak přidalo srdíčko nebo smajlíka.

Kromě fanoušků složily Brožové kompliment i některé české celebrity. Například podle Mahuleny Bočanové je Kateřina doslova královna. „Ne, je to císařovna,“ dohaduje se s ní některý ze sledujících. „Kačko, jste kočka. Ženská, jak má být,“ doplňuje další.

Stačila jedna fotka s brýlemi na očích a sledující se v poklonách předhání.Je pravdou, že Kateřina opravdu vypadá skvěle, jenom logika jejího snímku s označením „no filter“ úplně nedává smysl.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články