Kateřina Brožová se vrhla na tiskovce k novému muzikálu na Marka Vašuta. Vzájemné sympatie nepopřou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Brozova Vasut
Zdroj: Profimedia

Marek Vašut a Kateřina Brožová jsou již dlouhá léta přáteli, kteří se navzájem dobře znají. Mají za sebou již mnoho společných projektů, dík kterým už ví, co od toho druhého mohou očekávat. Na tiskové konferenci k obnovenému muzikálu Noc na Karlštejně všechny přítomné překvapili, jak moc blízko k sobě mají. Vzájemné sympatie si tito dva mezi sebou nemají problém dát najevo. 

Ona je známá svou krásou, on zase svým charismatem. Dohromady jsou prostě Ona & On.

Znají se již mnoho let

Přátelství mezi těmito dvěma herci je dlouholeté a scenáristé jej využívají, když vybírají herce do svých projektů. Spojení krásné Kateřiny a charismatického Marka je totiž samo o sobě zárukou úspěchu.

Diváci je mohou vídat v barrandovském sitcomu Ona & On nebo také v seriálu Stopy života. Zde hraje Marek architekta a Kateřina lékařku.

Právě dlouhodobá společná spolupráce jim umožnila poznat se navzájem tak, že už ví, co mohou od sebe očekávat.

„My se známe opravdu moc dlouho a jak se v divadle říká, slyšíme na sebe. Dokážeme odhadnou reakce jeden druhého a dokážeme si i poradit,“ řekl Marek Vašut pro magazín Barrandovská Sedmička.

Brozova Vasut

Zdroj: Profimedia

„Marka Vašuta mám moc ráda jako člověka, vážím si ho. Je to velice chytrý, inteligentní člověk. Vždy když jsme se potkali, měli jsme si o čem povídat. Máme dokonce společný koníček,“ prozradila ve stejném rozhovoru Kateřina.

Muzikál Noc na Karlštejně plný hvězd

Obnovený muzikál Noc na Karlštejně otevře 24. června novou scénu na Občanské plovárně. Již nyní však proběhla tisková konference.

„Letní zcela zastřešenou scénou vytváříme multifunkční prostor pro 650 lidí, po Noci na Karlštejně zde plánujeme i další představení, například Trhák,“ sdělil pro Seznam Zprávy producent nové pražské scény Daniel Hádl.

Hlavní postavy muzikálu na tiskové konferenci nemohly chybět. Postavu Elišky ztvární Brožová v alternaci s Monikou Absolonovou. Postavu Arnošta pak ztvární Marek Vašut a střídat se bude s Janem Vlasákem.

A právě Marek Vašut a Kateřina Brožová se k sobě na premiéře velmi měli. Je vidět, že mezi herci nepanuje žádná nevraživost a společné chvíle na podiu si tak budou užívat. Přesně tak, jak jsme u těchto dvou zvyklí.

Zdroje: Seznam zprávy, Týden

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články