Kateřina Brožová se předvedla jako královna Eliška. Zapózoval s ní skutečný kníže a princ Jiří Lobkowicz

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
katerina brozova
Zdroj: Nextfoto

Kateřina Brožová má hodně nabité léto. Proto se ani nechystá na žádnou zahraniční dovolenou, jednoduše by to nestihla. Momentálně ji zaměstnávají i reprízy jejího oblíbeného představení Noc na Karlštejně.

Herečka si ale může odskočit do bazénu a těšit fanoušky svou postavou. Fotografiemi od bazénu zaplňuje nejen svůj instagram. Fanoušci jsou nadšení, protože i ve svých 54 letech má Brožová fantastickou postavu, kterou si udržuje nejen cvičením. Pravidelně vystupuje na divadelních prknech, takže pohybu má víc než dostatek.

K relaxaci nepotřebuje moře

Nevěnuje se přitom pouze herectví, jak by se mohlo zdát, ale stala se také producentkou. „Učení scénářů jsem aktuálně vyměnila za tvorbu rozpočtů, plánů nebo uzavírání smluv. Ale moc mě to baví,“ svěřila se pro Super.cz.

A jak tedy tráví volný čas, když zrovna nevystupuje v muzikálech? „Volno během dne trávím aktivně, plavu, chodím na ryby nebo do lesa na houby. To vše mě nabíjí pozitivní energií,“ prozradila svůj hlavní program o prázdninách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Jako královně Elišce jí to sluší

„Divadelní královna Eliška v pážecím kostýmu a skutečný kníže a princ Jiří Lobkowicz,“ napsala k fotografii s Lobkowiczem na instagramu. Fanouškům se tak herečka ukázala v kostýmu, v němž vystupuje v Noci na Karlštejně. Stíhá tedy veškeré aktivity.

Na zámku Mělník každý den hrajeme oblíbené činohry a pak od 28. července odehrajeme 14 repríz mého milovaného muzikálu Noc na Karlštejně, kde hraji Elišku. Mám jako producentka velkou radost z každého vyprodaného představení,“ neskrývá nadšení pro server Super herečka.

Na instagramu pak sdílí také snímky právě z „místa činu“. Představení se odehrávají venku, a tak je Brožová ráda, že jim vychází počasí a zatím během muzikálu ani jednou nezapršelo. Venkovní akce patří mezi oblíbené také u jiných herců nebo zpěváků.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články