Kateřina Brožová se pochlubila dcerou. Má za sebou přehlídky, modelka z ní ale nebude

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Své soukromí si herečka Kateřina Brožová poměrně střeží. I tak se ale občas výjimečně rozhodne fanouškům svěřit s nějakým tím zážitkem nebo s fotografií, kterou všechny překvapí. Nedávno svým sledujícím ukázala, jak si užívá vánoční svátky po boku své devatenáctileté dcery.

Hereččina dcera Kateřina Tomanová roste do krásy. Už teď je jasné, že půvab zdědila po své mamince a že by se v showbyznysu rozhodně neztratila. Podle všeho se ale nakonec na uměleckou kariéru nedá. A to i přesto, že už si ji svým způsobem několikrát vyzkoušela.

Podle Aha! má za sebou Tomanová už zkušenosti s modelingem. Předvedla se na několika módních přehlídkách, nakonec se ale rozhodla, že ve šlépějích své matky nepůjde. Podle fanoušků je to ale škoda, podívejte se, jaká je dcera Brožové kráska.

Moje všechno

Brožová na svém Instagramu zveřejnila pár dní po Vánocích fotografii, na které se společně s dcerou usmívá u vánočního stromečku. Ukázala tím nejen to, že slaví svátky v rodinném kruhu a užívá si Vánoce naplno, ale také jednoduchým popiskem dokázala, jak moc pro ni dcera znamená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

„Moje všechno,“ připsala ke snímku sympatická herečka. Ona i její dcera rozhodně na první pohled zaujmou. Mladá  blondýnka se nápadně své mamince podobá a jejich úsměvy fanoušky doslova zahřejí u srdce. Proto je velká škoda, že se v showbyznysu Tomanová moc neukáže.

Čím by se chtěla v budoucnu živit, není jasné, kdyby ale nevěděla, co dál, rozhodně by mohla s přehledem působit jako modelka nebo po boku své maminky jako herečka. Brožová je na dceru hrdá, a ať už se tedy dívka rozhodne jakkoli, vždy ji bude její matka milovat a podporovat.

Dvě kočky

Fanoušci pod fotografií náležitě oceňují, že se svěřila Brožová také s nějakým snímkem své rodiny. Většina se jich shoduje na tom, že jsou obě ženy krásky a že je mladá Tomanová celá maminka. „Obě jste kočky. A ty oči, jste celá maminka, Kateřino,“ píše fanoušek.

„Jedna krásnější než druhá,“ dodává další sledující. „Katko, kdybych netušila, že je to vaše dcera, možná bych se zeptala, zda je to vaše sestra. Jste obě krásné a vy vypadáte mladší, než jste. Jste dokonalé,“ lichotí ženám fanoušek ze Slovenska.

Tomanová se sice rozhodla kariéru v showbyznysu opustit, i tak je ale fanoušky podporovaná, a když se náhodou objeví na sociálních sítích, dočká se jedině milých slov. Mnoho lidí by si ji jistě dokázalo v televizi jako slavnou hvězdu představit.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články