Kateřina Brožová přišla o psa. Veterina se sice omluvila, to jí ale mazlíčka nevrátí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Katerina Brozova
Zdroj: Profimedia

Kateřina Brožová si chtěla užít dovolenou v zahraničí. Z té nicméně musela přijet dřív, a to z velmi smutného důvodu. Jeden z jejích psů, které svěřila po dobu své nepřítomnosti veterinární klinice, přišel o život. A to pochybením právě zkušených profesionálů.

Brožová umístila na veterinární kliniku dva psy. Domů se ale vrátil pouze jeden. Herečka se nejprve dozvěděla zprávu o tom, že její pes slyšící na jméno Jordy utekl. Vypsala proto odměnu 30 000 korun pro toho, kdo jí pomůže psa najít. Je vidět, že jí na něm velmi záleželo.

Jenomže po pár hodinách přišla smutná zpráva. Vyděšeného psa srazil vlak a mazlíček nehodu nepřežil. Brožová tak po návratu z dovolené prožívá smutek. Na sociálních sítích se navíc začaly šířit informace o nespolehlivosti kliniky, ze které údajně mělo utéct více psů.

Věřila profesionálům

Událost, ke které došlo, je důkazem toho, že ne vždy se dá profesionálům věřit, že svou práci odvedou dobře. Jedna ze sester, která večer psy venčila, jednoduše nezvládla větší počet domácích mazlíčků. Jordyho, který jí utekl, už nedokázala dohnat.

„Ztratila jsem oddaného, nejbližšího kamaráda, který mě bezmezně a bezpodmínečně miloval. Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí. Je to neomluvitelné,“ vyjádřila se Brožová na instagramu.

Omluvy nic nespraví

Klinika se k celé události vyjádřila, uznala pochybení a herečce kromě omluvy nabídla také finanční kompenzaci. To všechno nicméně Brožové jejího devítiletého čtyřnohého přítele nevrátí.

Navíc se zdá, že má veterina daleko větší problém. Na sociálních sítích se totiž začaly šířit informace o tom, že uteklo psů více. V noci z 9. na 10. ledna a pak ještě z 10. na 11. měli zmizet celkem tři psi. O těch se ale příliš nemluvilo, protože nepatří nikomu slavnému.

Majitelé obou zaběhnutých psů jsou podle serveru Expres informováni a společně s policií po nich pátrají. Nezbývá jim než doufat, že jejich mazlíčky nepotká podobný osud jako Jordyho. Důvěru ve veterinární kliniku rozhodně tyto okolnosti nevyvolávají.

Zdroj: Super, iDNES, Expres, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články