Kateřina Brožová pořídila nejkrásnější fotografii z letošních Vánoc. Všichni pějí ódy na její božské šaty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Celá řada celebrit po Vánocích sdílela na Instagramu fotografie se sváteční tematikou a fanoušci nestíhali sledovat, jak jejich jednotliví oblíbenci slavili. Kateřina Brožová to udělala chytře. Počkala, až největší nadšení opadne, a pak se pochlubila se svou fotkou, díky které je teď ve třetině ledna originální.

Ještě před 14 dny měli lidé vánočních fotek po krk, teď už jsou ale Vánoce opět spíše milou vzpomínkou. Kateřina Brožová ukázala svým fanouškům vánoční outfit, a označila fotografii za jednu ze vzpomínek na krásné sváteční dny. A její příspěvek na Instagramu nezůstal bez reakce.

Brožová se na fotografii doslova proměnila ve vánoční stromeček. Má na sobě totiž dlouhé šaty, které se u země rozšiřují, a tím pádem na herečce připomínají tvar stromku. Kromě toho ale stříbrošedý model ozdobila Kateřina světýlky a doslova se rozzářila.

Byla za hvězdu

Brožová nenechala nic náhodě. Ve vánoční stromeček se proměnila i díky svým blond vlasům, které by klidně mohly symbolizovat zlatou hvězdu na špičce stromku. S takovým outfitem ale nejspíš byla během vánočních svátků za hvězdu úplně celá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Její rodina možná ani nepotřebovala na Štědrý den stromeček. Tedy pokud se Kateřině chtělo stát v rohu místnosti a shlížet na dárky u svých nohou. Každopádně by to byl velmi originální způsob, jak oslavit svátky, a možná tak Brožová někoho pro příští rok inspirovala.

Kromě toho je ale nutné podotknout, že jí outfit velmi sluší a že si uznání fanoušků zaslouží. Právě proto se to také pod fotografií hemží komentáři, které vesměs vyjadřují herečce úctu, a jeden fanoušek přes druhého vymýšlí ty nejlepší lichotky.

Září na všechny strany

Na fotografii Kateřina Brožová doslova září a všímá si toho nejeden fanoušek. Kromě toho, že většina jich píše, jak je Kateřina krásnou ženou a jak vypadá v šatech dokonale, někteří se zaměřují také na to, že z ní doslova sálá pozitivní energie.

„Pravé světlo vychází z vašich očí a původ má v prostoru za nimi,“ píše na adresu Brožové jeden z fanoušků, zatímco jiný dodává, že herečka vypadá jako skutečná vánoční princezna a že krásnější fotografii z letošních Vánoc ještě neviděl. S tím souhlasí i další sledující.

Brožová se dočkala milých komentářů od fanoušků z České republiky, ze Slovenska, ale i z dalších zemí a někteří lidé jí chválu vyjadřují také v angličtině. Je vidět, že je jako umělkyně oblíbená doslova po celém světě a její opožděná vánoční fotka potěšila stovky lidí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články