Kateřina Brožová není žádný andílek. Vystavila vnady a přiznala dvojku z chování

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Brozova Katerina
Zdroj: Nextfoto

Kateřina Brožová umí pořádně provokovat. Na instagramu nyní vystavila své tělo v plavkách a jejím sledujícím z naditého výstřihu doslova přecházel zrak. Krásná herečka a zpěvačka ale nikdy nebyla žádný svatoušek, dokonce měla v dětství i dvojku z chování.

Kateřina Brožová byla vždy považována za jistý sexsymbol. O tuto svou nálepku nepřišla ani po padesátce, stále totiž vypadá velmi dobře.

Předvedla nadupaný výstřih

Potvrdila to nedávno i na svém Instagramu, kam přidala novou fotku od bazénu. Jejím fanouškům se naskytl skutečně nevídaný výhled do hlubin jejího výstřihu, což v komentářích následně náležitě ocenili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

„Jste nádherná,“ napsal její fanoušek Zdeněk. „Krásnější ženy není,“ přidal se další. „Krásná jako vždy,“ myslí si sledující Vlasta.

Falšovala podpisy

Kateřina evidentně umí pořádně provokovat a není žádným svatouškem. Tím nebyla ani v mládí, což nedávno potvrdila deníku Super.

Dokonce přiznala, že měla i dvojku z chování! „Chodila jsem za školu, a dokonce jsem měla falešný omluvný list. Na gymnáziu jsem zlobila,“ svěřila se herečka.

„Nikdy mi na to nepřišli, ale já se pak velmi omluvila svým rodičům, kteří byli zlatí a vždy mě vysekali ze všech průšvihů, hlavně maminka,“ kaje se nyní krásná Kateřina.

Srovnala se až na vysoké

Na nepravý omluvný list plný zfalšovaných podpisů škola nikdy nepřišla. Krásná blondýnka však prováděla na škole jiné vylomeniny, dvojka z chování ji tak nakonec neminula.

Kateřina se však nakonec přece jen dala dohromady. „Já se zklidnila až na divadelní fakultě, protože jsem začala dělat to, co mě baví,“ řekla na závěr deníku Super.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články