Kateřina Brožová fotila pro vánoční album. Její postava vynikla v bílých i červených šatech

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Nextfoto

Kateřina Brožová se nedávno vzdala role v muzikálu, který se připravuje. Jako důvody uvedla profesní i soukromé záležitosti, ale pravděpodobně se v něm nechtěla setkávat s Veronikou Žilkovou. Její dcera Agáta Hanychová totiž chodí s jejím bývalým milencem, Jaromírem Soukupem, kterého si Brožová měla dokonce brát. Raději ale odmítla alternovat Žilkovou, než aby se tam s ním nebo Agátou náhodou nepotkala. O práci ale nouzi nemá, protože natáčí vánoční CD.


„Dnešní focení na vánoční CD,“ napsala herečka k fotografii, na které pózuje ve světlých šatech. Kateřině to nesmírně sluší a je vidět, že se jí v poslední době daří. Na snímku se usmívá a vypadá spokojeně.

Bílé šaty jsou jako stvořené nejen na vánoční focení, ale mohla by je obléknout také na svatební obřad. Při focení sedí na stoličce a v rukou drží náhrdelník. Není to ale jediný model, který během pracovního dne oblékla.

Na instagramu sdílela také krátké video, na kterém je oblečená do dráždivě červených šatů. Video trvá jen pár vteřin, ale šaty jsou znovu dlouhé až na zem, stejně jako první model. Tentokrát je ale vidět dekolt české herečky a zpěvačky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Jednu ruku drží nahoře a pomalu ji spouští dolů, přičemž se ještě stíhá usmívat do objektivu. Fanoušci se tak mohou těšit na krásné snímky, kterými se Brožová určitě pochlubí.

Po rozchodu se Soukupem je sama

Podle toho, co se o Brožové píše v médiích, nezvládá situaci kolem Soukupa. Agáta Hanychová, která je s ním ve vztahu již několik týdnů, se do Brožové tvrdě obula a vysvětlila jí, že se jí nemusí bát, protože ona sama zpívat neumí a v muzikálu vystupovat nebude.

Brožová se k jejím slovům nemá potřebu vyjadřovat, a tak se věnuje hlavně práci a své rodině. Vypadá ale velice dobře, takže nemusí mít důvod k obavám, že by snad zůstala na ocet.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články