Kate a William slaví výročí. I po 10 letech dokazují, že jsou šťastný a krásný pár

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kate a William
Zdroj: Profimedia

Společně jsou známí jako vévoda a vévodkyně z Cambridge. Princ William Arthur Philip Louis a její královská výsost vévodkyně Catherine Elizabeth, rozená Middleton, známá také jako Kate se vzali před deseti lety. 29. dubna 2021 slaví první kulaté výročí své svatby.

16. listopadu 2010 byla poprvé oficiálně oznámena svatba, která se stala ve světě jedním z nejdiskutovanějších témat. Uskutečnila se nakonec následujícího roku, přesně 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství v Londýně.

Sňatek prince Williama s vévodkyní Kate se stal pro Velkou Británii velmi významnou událostí, sledovanost svatby nakonec dosáhla celkem 240 milionů lidí.

Zásnubní a snubní prsteny

Zásnubní prsten, se kterým princ William tehdy svou drahou polovičku požádal o ruku, byl prstýnek princezny Diany. Jedná se o modrý safír se čtrnácti diamanty a tento 18karátový prsten z bílého zlata má hluboký význam pro vévodu i vévodkyni.

Snubní prsten pak byl podle tradice z roku 1923 vyroben z velšského zlata. Ten předala páru královna Alžběta II. Princ na rozdíl od své manželky snubní prsten nenosí.

Oslava společných deseti let

Pár už deset let dělá čest královské rodině. Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou skvělou a dobře vypadající dvojicí, která inspiruje miliony lidí po celém světě. Jsou důkazem toho, že pravá láska trvá roky.

Letos je to od svatby deset let a takové číslo je třeba náležitě oslavit. Již teď pár zveřejnil několik společných fotek, kterými lidem ukazuje, že jsou spolu neustále šťastní a že jejich manželství nic neohrozí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kensingtonsiblings (@kensingtonsiblings)

Rozhodli se sdílet dva společné portréty, které byly pořízeny fotografem portrétů celebrit Chrisem Floydem. Pár se usmívá do kamer a nic nenaznačuje, že by mezi vévodou a vévodkyní kdy došlo k nějaké hádce.

Šťastný a dokonalý pár

Na fotografii zveřejněné na Instagramu je vévodkyně Kate v modrobílých šatech, usmívá se a prsten s modrým kamenem na její ruce jen září. Její muž je také v modrém, a i na něm je vidět, že úsměv není jen strojený pro fotografii, ale je skutečný.

Fanoušci nestačí připisovat komentáře s chválou. Mnozí přejí páru další šťastné společné roky, jiní se pozastavují nad tím, jak jsou jeden pro druhého dokonale stvoření.

„Jsou dokonalým párem. Nemusí se držet za ruce, nemusí se ani líbat. Už to, jak se na sebe usmívají, je důkazem toho, že jsou si opravdu blízko,“ popisuje své pocity jeden z fanoušků.

„Miluji tuhle společnou fotku. Opravdu se povedla. Jste krásný pár, přeji vám, aby vám láska vydržela ještě dlouhé roky,“ píše se v dalším komentáři. Ostatní fanoušci přitakávají a doplňují srdíčka.

Pár, který byl v médiích tolik diskutovaný, má před sebou podle všeho slibnou budoucnost a je vzorem pro mnohé z nás. I my jim proto přejeme krásné výročí a doufáme, že jim jejich láska jen tak nepohasne.

Zdroj: Harpersbazaar.com, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články