Kat von D se zbavila knih o čarodějnictví a nechala se pokřtít. O náboženství ale mluvit nechce

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Kat von D
Zdroj: Photo Works / Shutterstock

Kat von D je americká hudebnice, tatérka a modelka. S její osobností by si jen málokdo spojil nábožensky založeného člověka. Ona ale překvapuje, a dokonce o své víře promluvila v krátkém rozhovoru a v několika příspěvcích na svých sociálních sítích.

Své první tetování si udělala už ve 14 letech. Když jí bylo 16, opustila dokonce školu, aby se mohla věnovat kariéře tatérky naplno. Kromě toho se o ní ale v médiích v posledních letech mluvilo také v souvislosti s láskou k čarodějnictví.

Změna životního stylu

V červenci roku 2022 se nechala umělkyně slyšet, že se zbavila všech knih o čarodějnictví, které doma měla, píše server Independent. Kat von D se rozhodla, že se tomuto koníčku dále věnovat nechce.

Necelý rok od této události se navíc nechala pokřtít a mnoho lidí zaskočila tím, že je věřící. Většina fanoušků ji vnímá spíše jako kontroverzní osobnost, ke které jednoduše víra příliš nesedí. Na to má ale tatérka jasný názor.

„Vím, že každý máme nějakou cestu. Vím, že tohle není pro každého. Ale tohle jsem já,“ říká ve videu ze svého křtu, které zveřejnila na sociálních sítích.

„Pro mě byl můj křest veřejnou ukázkou toho, jak si se svou vírou stojím. A v podstatě tím také dávám lidem vědět, že se za své postoje nestydím,“ cituje její slova Insider.

O náboženství příliš mluvit nechce

Ačkoli se Kat von D pochlubila na internetu záběry ze svého křtu a odhalila něco, co o ní většina lidí netušila, více se o náboženství rozpovídat nechce.

„Necítím se být hodna toho o podobných věcech mluvit,“ vysvětlila jednoduše. „Myslím, že se spoustu věcí stále učím. Časem třeba budu schopná sdílet víc, ale prozatím to v plánu nemám. Rozhodně se z mých sociálních sítí nestane žádná křesťanská meme stránka,“ doplňuje.

Zdroj: Refresher, Huffpost, Insider, Independent

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články