Karolína Plíšková zamířila na pláž. Stylové plavky podtrhly její uchvacující postavu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pliskova Karolina
Zdroj: Profimedia

Jedna z nejúspěšnějších českých tenistek a světová čtyřka Karolína Plíšková si užívá dovolené. Na svůj Instagram tak přidává jednu slunečnou fotku za druhou. Na té poslední převedla své dokonalé tělo na pláži. Fanoušci byli nadšení, komentář jí tam zanechala i její sestra.

Karolína Plíšková před týdnem vypadla z letošního tenisového Turnaje mistryň. A to i přesto, že si tam vedla velmi dobře a téměř všechny své zápasy vyhrála.

Zůstala v Mexiku

Porazila dokonce i svou krajanku Barboru Krejčíkovou. Nakonec ale rozhodoval lepší poměr setů, a Plíšková tak zůstala pod Muguruzaovou, která nakonec postoupila.

Turnaj se odehrával v mexické Guadalajaře. Plíšková se rozhodla zůstat a užít si zaslouženou dovolenou na pláži u krásného moře.

Snímky z dovolené se tenistka pochlubila na svém Instagramu. Její sledující se tak mohli pokochat písčitou pláží a tyrkysovým mořem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova)

Postava snů

Více ale zaujalo její fanoušky vypracované tělo, kterým tenistka oplývá. Na obou snímcích to vypadá, že by se Karolína mohla z fleku živit jako modelka.

Není divu, že fotku olajkovalo neuvěřitelných 33 tisíc lidí a komentující pod fotkou rozhodně nešetří superlativy. Nejčastěji se tam opakují slova jako wow, krása či sexy.

Sestry se navzájem dobírají

Komentář přidala i Karolínina neméně slavná sestra, také tenistka, Kristýna. Ta se ve svém příspěvku snažila své dvojče sestersky poškádlit.

„Kams dala špíčky,“ napsala Kristýna a doplnila příspěvek smějícími se smajlíky. Karolína se ale nedala a okamžitě zareagovala slovy: „Nechala doma.“ Je vidět, že u Plíškových doma musí být veselo.

Zdroj: Instagram, Isport.blesk.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články