Karolína Plíšková ukázala nohy až do nebe. Více vás ale šokuje, co našla pod vánočním stromečkem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Karolína Plíšková
Karolína Plíšková

Aktuálně nejlepší česká tenistka je velmi půvabná žena. Na sociálních sítích je velmi aktivní a pochlubila se, co zvláštního jí nadělil Ježíšek. Navíc ukázala své božské nohy, které má díky sportu bez špetky tuku.

Úspěšná tenistka

Rodačka z Loun začínala s tenisem jako čtyřletá holčička. Její dvojče Kristýna Plíšková je také profesionální tenistkou a společně začínaly kariéru ve čtyřhře.

Úspěšnější, ale o dvě minuty mladší Karolína, si užila i post světové jedničky na okruhu WTA. Bylo tomu tak v roce 2017 na necelé tři měsíce.

V ženské dvouhře se do finále grandslamu dostala jednou na americkém US Open, kde bohužel prohrála. Díky mladistvému věku, je jí 28 let, se ale od ní ještě nějakých úspěchů určitě dočkáme.

Božské nohy

Krásnou postavu si Karolína udržuje sportem a tvrdými tréninky. Ačkoli ji na tenisových kurtech vídáme v tílku a krátké sukýnce často, většinou se soustředíme jen na sportovní výkon.

Miluje módu a přiznává, že za oblečení nějaká ta korunka padne. Společenské šaty obléká spíše výjimečně, ale na Štědrý den si je samozřejmě oblékla. U stromečku ukázala titěrné černé šaty, které odhalily její dokonalé dlouhé nohy, které jí může závidět kdejaká modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova)

Šokující vánoční dárek

Vánoce strávila se svým manželem a manažerem v jedné osobě Michalem Hrdličkou a rodinou. Pod stromečkem ale objevila nečekané překvapení.

Karolína totiž ještě nemá řidičský průkaz, ačkoli by již vzhledem ke svému věku mohla deset let brázdit silnice z pozice za volantem.

Už delší dobu spolupracuje skrze Instagram s firmou, která prodává zánovní a předváděcí modely aut. Zatím ale zapůjčené auto nikdy neřídila.

Pod stromečkem tak objevila učebnici autoškoly a poukaz na samotný kurz autoškoly. Jestli z dárku byla nadšená, nebo ne, se Karolína nepochlubila. K fotce na sociální síti jen dodala, že teď už asi opravdu nemá kam couvnout.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články