Karolína Plíšková razantně změnila účes. Muži ji nabádají, ať jako Kleopatra vyběhne i na kurty

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
karolina pliskova
Zdroj: Profimedia

Karolína Plíšková se bohužel v následujících týdnech na tenisové kurty nepodívá. Vynechá i známý Australian Open, protože si při tréninku zlomila ruku.

Česká tenistka bohužel při tréninku upadla tak nešikovně, že si zlomila kost na pravé ruce. „Karolína si na soustředění zlomila vřetení kost. Stalo se to během tréninku v posilovně, nešťastně upadla, dala pod sebe ruce a ta pravá se zranila. Do Austrálie nepojede,“ řekl Hrdlička pro isport.cz.

Karolína se ukázala se sexy copánky

Hrdlička je nejen její manažer, ale také přítel, takže informace má ověřené. Bohužel se jedná o pravou ruku, se kterou Karolína hraje. „Léčba by měla trvat cirka čtyři týdny,“ dodal Hrdlička.

Plíšková přitom patří mezi hráčky, které jsou velmi poctivé, co se týče odehraných turnajů. Z posledních 35 grandslamů nechyběla ani jednou. Stačí ale malá nepozornost a Plíšková je vyřazena ze hry na několik týdnů, stejně jako její sportovní kolegyně Eva Samková, která si zlomila oba kotníky.

Fanoušky ale tenistka i tak potěšila. Na Instagramu zveřejnila svou fotografii, kterou překvapila. Ukazuje na ní nejen svou ruku v sádře, která ji bude několik týdnů zdobit, ale také copánky, jež si nechala naplést.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova)

Nemůže trénovat, tak se alespoň fotí na Instagram

Sebevědomě kouká do objektivu a říká světu, že jen jak to půjde, znovu naskočí do tréninku, a doufá, že se jí bude dařit. Reakce jejích fanoušků jsou také pozitivní, protože co se účesu týče, změna je to razantní.

Karolínu známe většinou právě z kurtů, kde musí mít vlasy stažené do culíku. Na společenských akcích se sice objevuje s vlasy rozevlátými kolem obličeje, ale copánky z ní dělají jinou ženu.

Někteří dokonce chtějí, aby si je nechala, až znovu naskočí do bojů o tituly. Komentáře píšou hlavně muži, objevil se dokonce názor, že vypadá jako Kleopatra.

Vypadá to, že zlomená ruka se bude dobře hojit, a Karolína jen čeká, až bude moci vyrazit na kurty.

Zdroj: isport.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články