Karolína Plíšková promluvila o založení rodiny s Michalem Hrdličkou. Letos z ní bude teta

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pliskova Karolina
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Z úspěšné české tenistky Karolíny Plíškové bude zanedlouho teta. Její sestra Kristýna se o Vánocích pochlubila s radostnou informací, že bude maminkou. Je tedy nasnadě, zda se Karolína nechystá udělat něco podobného. Odpověď poskytla talentovaná sportovkyně pořadu CNN Prima NEWS SHOWTIME.

Karolína Plíšková je jedna z nejúspěšnějších českých tenistek. Momentálně je na pátém místě světového tenisového žebříčku. Její dvojče Kristýna, která rovněž hraje profesionálně tenis, se rozhodla svou kariéru přerušit a vyměnit ji, alespoň dočasně, za mateřské povinnosti.

Nejprve kariéra

Nabízí se tak otázka, zda se Karolína nenechá svou sestrou inspirovat. Odpověď dala tenistka CNN Prima NEWS a upřímností nešetřila.

„Ne, neinspirovalo,“ řekla se smíchem. Jak sama vzápětí vysvětlila, momentálně se zkrátka necítí na to, aby svou kariéru přerušila, či dokonce ukončila.

Její manžel už otcem je

Miminku se do budoucna nebrání, nyní chce ale raději ještě počkat. A co na to říká její manžel a moderátor Michal Hrdlička?

„Míša má svoje děťátko, takže já jsem teď v klidu a netlačí na mě. A časem to určitě přijde,“ vysvětlila svůj pohled pro pořad SHOWTIME Plíšková.

Michal má totiž z předešlého vztahu s moderátorkou Lucií Borhyovou dceru Lindu. Ta v létě oslaví už osmé narozeniny. Její rodiče se rozešli, když jí byl necelý rok a půl.

Léčí zranění ruky

Karolína se teď rozhodně nezaobírá myšlenkami na budoucí rodinu, ale snaží se soustředit na své zdraví. V polovině prosince ji potkala velmi nemilá věc.

Na soustředění ve Španělsku si totiž zlomila vřetenní kost pravé ruky a přišla kvůli tomu o Australian Open. Nyní už má sádru dole a pomalu se navrací ke svým obvyklým tréninkům.

Zdroj: SHOWTIME

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články