Karolína Plíšková na dechberoucí fotce. Takhle si žije svůj sen

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina pliskova
Zdroj: Profimedia

Slavné celebrity se rády pochlubí s nějakou tou fotkou, která je zachycuje v zajímavé situaci nebo na které jim to sluší. Někdy ale není třeba make-up, dlouhé pózování a tisíce pokusů na to, aby vznikl dokonalý obrázek. Karolína Plíšková se pochlubila na Instagramu momentkou, která vyrazila fanouškům dech.

Slavná česká tenistka na svém Instagramu sdílí fotky poměrně často. Ať už se jedná o její úspěchy, přípravu na zápasy nebo o fotky z dovolené, vždy dokáže fanoušky něčím překvapit. A právě fotkou od moře se pochlubila před časem. A stačí jediný pohled, aby šli fanoušci do kolen.

Tentokrát ale ne přímo ze sportovkyně, ale z krásy, která je na fotografii zachycená. Málokdy se totiž podaří vyfotit takový obrázek, který by se dal vystihnout jedním slovem. V tomto případě se to ale podařilo a Plíšková k fotce proto jen jednoduše připsala: „Sen.“

Modrá je dobrá

Na fotce je Plíšková v bazénu, a ačkoli je vyfocena poměrně zdálky a zády k objektivu, je jasné, že si tenhle zážitek rozhodně užívá. Zatímco se smáčí v čisté a nádherně teplé vodě v bazénu, opřená o okraj pozoruje moře a nad ním nádherně modré nebe.

Bílé mraky na obloze dodávají fotce na jejím kouzlu, a ačkoli fanoušci nemohou samozřejmě cítit, jaké počasí si Plíšková užívá, z fotografie doslova dýchá teplo a pozitivní energie. Je jasné, že takový sen by si ráda splnila celá řada z nich.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova)

Plíšková si samozřejmě za své sportovní výkony takovou pohodu a odpočinek zaslouží. Právě díky těmto chvílím má pak energii v dalších utkáních a s fanoušky se může dělit i o skvělé výsledky, kterých se jí podařilo dosáhnout.

Mohou jedině závidět

Fotka, kterou Plíšková sdílela, si velmi rychle získala pozornost. Za pouhých pár hodin se u ní objevilo téměř 12 000 srdíček a fanoušci se předhání v komentářích. Celá řada z nich Karolíně závidí její pohodu a chválí kompozici fotografie.

„Wow, to je nádhera. Takových 50 odstínů modré,“ směje se někdo, zatímco jiní dodávají, že tak krásnou fotku už dlouho neviděli. Jiní zase přejí Plíškové, aby si volné dny vychutnávala, protože v další sezóně bude určitě potřebovat každý kousek energie.

O tom, že si Karolína své volno u vody užívá naplno, není s takovými fotkami žádných pochyb. Jaký vliv to bude mít na její sportovní kariéru, se teprve uvidí, už teď je ale jasné, že nezapomenutelné zážitky pro ni budou mít v následujících letech velkou hodnotu.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články