Karolína Kurková zveřejnila fotku s maminkou. Vypadají skvěle a rodinnou podobu nezapřou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Karolina Kurkova
Zdroj: Profimedia

Svým sympatickým úsměvem se jí velmi podobá. Modelka Karolína Kurková svou maminku tedy rozhodně nezapře. Na sociálních sítích se pochlubila společnou fotografií z divadla a minimálních rozdílů mezi dvěma ženami si všimlo mnoho lidí.

Otec Kurkové je bývalý hráč basketbalu. Blonďatá kráska tak pravděpodobně mnoho věcí zdědila po něm. Jako třeba dlouhé nohy, které využívá k procházení po přehlídkových molech.

Obličej po mamince

V obličeji je Karolína ale celá po mamince. Když stojí vedle sebe a obě se usmívají, je hned jasné, že jsou jedna rodina. Už v roce 2020 na to poukázal článek serveru Blesk.

Modelka v současné době opět potvrdila, že ani po třech letech se nic nezměnilo. Na sociální síti se pochlubila fotkou, na které se po boku své sympatické maminky mile usmívá do objektivu fotoaparátu.

Užily si společný čas

Pro Karolínu je každý den, který stráví po boku své maminky, důležitý. Byla tak ráda, že si spolu mohly užít čas v divadle. V příspěvku pak poděkovala za krásné představení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

„Ta Ema v Miami vždy omládne,“ okomentoval snímek uživatel Robert. A rozhodně má pravdu, že maminka Karolíny, která za ní do zahraničí dojela, vypadá na fotce skvěle.

Pár lidí si všímá podoby dvou krásných žen, někteří pak uvádí, že je fotka krásná a obě dámy na ní vypadají skvěle. Z příspěvku je cítit, že k sobě mají Karolína s Evou velmi blízko a jejich rodinné pouto je skutečně silné.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články