Karolína Kurková ukázala svou nafoukanou, smyslnou i vyděšenou tvář. Aktuálně je pracovně v Čechách

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Karolina Kurkova
Zdroj: Profimedia

Topmodelka Karolína Kurková přijela na návštěvu do rodné České republiky. Kromě návštěvy rodiny ji sem ale přivedly i pracovní záležitosti. Bude předávat cenu či například otevírat diskotéku. Jak sama modelka řekla, tak lenost je luxus, který si nemůže dovolit.

S modelingem začala v 15 letech a hned nato se objevila v časopise Vogue. Kariéru podpořila tím, že se v 17 odstěhovala do New Yorku. Kromě modelingu se věnuje i herectví. Objevila se například ve filmu G. I. Joe. Právem patří mezi nejúspěšnější české modelky.

Návštěva u rodiny je spíše pracovní

V rámci své návštěvy Česka modelka předá cenu Czech Social Awards. Jedná se o ocenění pro českou internetovou komunitu na sociálních sítích.

Hned poté bude otevírat diskotéku v pražském metru. K této diskotéce se pro Aha! vyjádřil produkční klubu Miroslav Kolodziej. „Startovat chceme na začátku června. Ještě do prázdnin proběhne několik akcí, budeme veřejnost včas informovat.“ Klub se nachází ve vestibulu stanice Můstek a bude v Praze prvním tohoto druhu.

Kdo by si myslel, že pak už se Karolína bude věnovat své rodině, tak je na omylu. Po těchto akcích ji totiž čekají pracovní povinnosti v Německu.

Není divu, že to Karolína dotáhla takto daleko. Její pracovitost a nasazení jsou totiž až k neuvěření. V rozhovoru pro Forbes se Karolíny ptali, zda jí po 18 letech pózování nedošla kreativita. Její odpověď vysvětluje, proč se Karolína ani na chvíli nezastaví.

„Ani ne, doba se mění, pracuju s jinými lidmi, s jinou energií. Pořád je to pro mě vzrušující. Je smutné, když vidím modelky, kterým v tom už chybí vášeň. Dělají to jen proto, že je to O. K. Ale mně o. k. nestačí. To je styl mého života. Být líná neumím. Možná je to dané tím, že jsem vyrůstala za komunismu, každopádně si myslím, že lenost je luxus, který si nemůžu dovolit.“

Žena mnoha tváří

Ještě než dorazila do České republiky, stihla ještě v New Yorku nafotit pár fotek. A s kadeřníkem si užila při této příležitosti hodně zábavy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Karolína sama okomentovala sérii tří fotek jako „mnoho tváří Karolíny Kurkové“. Označení je to trefné, protože každá z fotek ukazuje Karolínu trochu jinak. Vyděšenou, smyslnou či nafučenou, ale pokaždé krásnou.

Karolíniny fanoušci se předháněli v komentářích, jak je modelka krásná a nelze než souhlasit. U Karolíny totiž očividně neexistuje fotka, na které by jí to neslušelo.

Zdroje: Aha!, Instagram, Forbes

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články