Karolína Kurková se viděla s maminkou po 2 letech. Je jasné, po kom zdědila krásu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kurkova Karolina
Zdroj: Profimedia

Topmodelka Karolína Kurková si užívá krásné období. Na konci dubna se jí narodila vysněná holčička Luna Grace. Česká kráska se na svém Instagramu pochlubila i ostatními členy rodiny. Lepší reklamu na štěstí si člověk může jen těžko představit.

Karolína Kůrková je jedna z nejslavnějších českých supermodelek. Rodačka z Děčína se módě věnovala už od patnácti let. Pracovala s těmi neznámějšími značkami jako Louis Vuitton, Tommy Hilfiger či Dior.

Zelenooká kráska byla také jedním z andílků firmy Victoria Secret. Kromě modelingu se také věnuje herectví. V roce 2008 ji televizní kanál E! zvolil za nejvíc sexy ženu světa.

Rodinná pohoda na Floridě

Nyní se ale nejvíce věnuje své rodině. Na svém Instagramu se pochlubila sérií fotografií, které pořídila v jedné z veřejných zahrad na Floridě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Na jednom snímku je zachycena se svým manželem Archiem Drurym. Tento pohledný muž je bývalý mariňák. Nyní pracuje jako filmový producent.

Nadšená maminka

Společně s nimi je na fotografii i jejich nejstarší syn Tobi, kterému je jedenáct let. Půvabná modelka má celkově tři děti, kromě Tobiho má také pětiletého Noaha a devítiměsíční holčičku Lunu.

Z toho, že se jí na potřetí povedla holčička, je Karolína nadšená. „Je to až magická zkušenost, mít malou holčičku. Jsem do Luny nesmírně zamilovaná. Doteď jsem nevěděla, jak moc jsem chtěla holčičku. Nyní si užívám každý moment s ní. Zbožňuji tohle budování vztahu mezi matkou a dcerou,“ uvedla podle deníku Super.cz.

Shledání s rodiči

Na další fotografii jsou pak zaznamenáni i modelčini rodiče. S nimi se neviděla téměř dva roky, a to kvůli epidemii koronaviru. Nyní ji mohli opět přijet navštívit. Konečně se ukázalo, po kom zdědila krásu.

Ke krásným rodinným fotografiím připsala herečka citát amerického novináře a redaktora Edward W. Boka: „Dej světu to nejlepší, co máš, a svět ti to vrátí.“ Jak je vidět, u této krásky a výrazné české osobnosti to platí určitě.

Zdroj: Celebwiki.blesk.cz, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články