Karolína Kurková se pochlubila synem. Mladý gentleman v obleku je prý nejlepším doprovodem do společnosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Karolina Kurkova
Zdroj: Profimedia

Nejstarší syn modelky Karolíny Kurkové se stává mladíkem, po kterém se musí holky otáčet. Když na sebe vezme oblek a nasadí svůj neodolatelný úsměv, musí být jeho mamince jasné, že tenhle muž nebude mít v životě problém zaujmout. Sama se s ním pochlubila na instagramu a svěřila se, že je to nejlepší doprovod, jaký si do společnosti mohla přát.

Tobin se Kurkové narodil v roce 2009, jeho otcem je filmový producent Archie Drury, připomíná server iDNES. Když se modelka stala poprvé maminkou, bylo jí 25 let.

Čas utíká a Tobinovi je dnes už téměř 14 let. Na fotkách nicméně vypadá starší. Snímek na Karolínině instagramu dokazuje, že z něj roste mladý fešák, který brzy bude chodit do společnosti v doprovodu mladých dívek. Prozatím ale dělá společnost své mamince.

Její malý chlapeček

I když jí roste před očima, stále je to její malý chlapeček, kterého nade vše miluje. Modelka to dokázala nedávno, když sdílela smutný příběh o tom, jak kvůli zlomenině skončil Tobin v nemocnici.

Ukázala fanouškům své emoce a popsala svého chlapce jako velmi statečného. Jak uvádí server Daily Mail, ačkoli bylo zranění poměrně závažné, dostal se do dobrých rukou.

Nejlepší společník

„Ten nejlepší doprovod, který si může matka přát, je její syn. Můj prvorozený Tobin se stává gentlemanem s velkým srdcem a velkými sny,“ napsala Kurková ke společnému snímku na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Na fotce září v červených barvách a její usměvavý chlapec v šedém obleku vedle ní vypadá skoro dospěle. Z pohledu jeho maminky je vidět, že je na něj hrdá a znamená pro ni opravdu hodně.

„Tobin má skvělý příklad v matce i otci,“ podotýká v komentářích uživatelka Stacey. Podle mnoha fanoušků je jasné, že z něho vyroste dokonalý mladík, který možná bude své rodiče v jejich krocích následovat.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Daily Mail, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články