Karolína Kurková se pochlubila roztomilou osmiměsíční dcerkou a sympatickým manželem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Karolína Kurková sice žije už nějaký ten čas v USA, stále ale můžeme být hrdí, že se tato kráska narodila u nás. I v českých médiích se o ní hojně mluví a ona sama se snaží s fanoušky komunikovat pomocí sociálních sítí. Právě tam nedávno ukázala část své velké rodiny.

S manželem Archiem Drurym vychovává Karolína dva syny. Tobinovi je 12 let a Noahovi 6. Před osmi měsíci přibyla do rodiny ještě dcerka, které dal pár jméno Luna Grace. A ačkoli obvykle se slaví narozeniny vždy po roce, u tak malého miminka stojí za oslavu každý měsíc.

Právě proto přesně 8 měsíců po narození dcery zveřejnila Kurková na Instagramu fotku, na které se holčička a manžel modelky usmívají a fanoušky dojímají tím, jak jim to sluší. Karolína se tak pochlubila tím, že má dokonalou rodinu, se kterou je šťastná.

Tatínkova holčička

„Všechno nejlepší k tvým osmi měsícům,“ napsala modelka na Instagram k fotografii, na které její muž leží na gauči a holčičku má v náručí. Je vidět, že je Luna Grace tak trochu tatínkova malá holčička, protože podle širokého úsměvu je muž v sedmém nebi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Holčička na fanoušky roztomile vykulila oči, a není se tak čemu divit, že se celá řada z nich v komentářích doslova rozplývá nad tím, jak dokonalou rodinu Karolína má. Jak manžela, tak její rozkošnou holčičku jí nejspíš mnoho lidí závidí, je tedy jasné, že se s nimi ráda pochlubí.

Na druhou stranu je láska vzájemná, a manžel se tak jistě stará nejen o to, aby malá Luna neplakala, ale také o to, aby jeho manželka byla v bezpečí a rodina měla vše, co potřebuje. Zdá se, že si Kurková v Americe žije svoji dokonalou idylku a do Čech posílá jenom pozitivní náladu.

Malá velká šťastná rodina

Komentáři především zahraničních fanoušků se to pod fotkou jenom hemží. Mnoho lidí přeje malé holčičce všechno nejlepší, jiní zase obdivují, jak je roztomilá a už teď se podobá mamince. Podle některých fanoušků Lunu dokonce čeká v budoucnu kariéra modelky.

„Malá šťastná rodinka,“ rozplývá se jeden ze sledujících, zatímco další dodává, že tři děti a manžel rozhodně nejsou zrovna nejmenší rodina. Důležité ale je, že jsou společně všichni šťastní a že modelka s Archiem zvládají výchovu tří malých rošťáků.

Je vidět, že Kurková je nejen skvělá modelka a zajímavá osobnost českého i amerického showbyznysu, ale také vynikající matka. Rozhodně je ale pravda, že po rodičovské stránce jí její partner dokonale pomáhá, a ona tak má snad nějaký ten čas také sama na sebe.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články