Karolína Kurková brzy přivítá nového člena rodiny. Studem netrpí ani pár dní před porodem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kurkova karolina
Zdroj: Profimedia

Většina žen má se změnami svého těla v těhotenství spíše problém. I když se na miminko těšíte, uvědomujete si, jak rostete, a že vaše postava možná už nikdy nebude dokonalá. Topmodelka Karolína Kurková si ale s ničím takovým hlavu dělat nemusí.


Se svým partnerem Archiem Drurym má Karolína už dvě děti. První syn jménem Tobin Jack letos oslavil jedenácté narozeniny. Noahovi je v současné době pět. Ani dva porody se ale na modelčině těle nijak výrazně nepodepsaly.

V současné době už se těší, že brzy na svět přivítá holčičku. I když je její bříško už pěkné, je třeba uznat, že i s touto postavou si Karolína obhajuje post topmodelky.

Odvážná fotka vyrazila fanouškům dech

Karolína Kurková přednedávnem na Instagramu zveřejnila fotografii, na které ukázala těhotenské bříško, a kromě toho také dokázala, že je stále krásnou ženou, která si může dovolit dělat profesionální fotky.

Zakrytá pouze lehkým župánkem odhaluje, co mohou fanoušci jejímu partnerovi závidět. Zároveň však neukazuje nic, co by někdo vidět neměl. I na postoji a stylu fotky je vidět, že umí Karolína v tomto showbyznysu chodit.

„Užívám si krásné chvíle, kdy jsem se svou dcerou spojena touto jedinečnou cestou. Luna Grace brzy přijde mezi nás,“ píše v angličtině topmodelka u příspěvku. „Jsou to poslední dny, kdy si své těhotenství snažím opravdu vychutnat,“ dodává.

Pod příspěvkem se to hemží gratulacemi a srdíčky. Někteří lidé píší, že vypadá Kurková dokonale. Jiní posílají virtuální obětí a přejí jí i její nenarozené dceři jen to dobré.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Několik fanoušků se pozastavuje nad tím, jak může vypadat i během těhotenství modelka tak skvěle a ptají se jí na rady, tipy a triky. Jiní dodávají, že se na malou holčičku velmi těší a doufají, že se na Instagramu brzy objeví její fotky.

Neudělala to poprvé

S nahou fotografií se Kurková pochlubila fanouškům už na začátku svého těhotenství. Tehdy ještě neměla bříško. Rukama si na fotografii zakryla vše, co by nemělo být vidět a v popisku fotky informovala svět o svém těhotenství.

„Jsem šťastná, že nás bude v rodině pět,“ připsala k příspěvku. Na holčičku se podle všeho velmi těší. Už teď je z ní dokonalá máma a s dalším přírůstkem bude její rodina jedině šťastnější.

Pod oběma příspěvky se střídají komentáře jak české, tak i zahraniční. Je vidět, že česko-americkou modelku milují lidé v obou zemích a přejí jí jen to nejlepší.

Fanoušci jsou jedním z důvodů, proč je jasné, že se jako modelka Karolína Kurková ještě světu předvede. Následujících pár let se sice plánuje věnovat především rodině a výchově dětí, to ale neznamená, že by kariéru hodlala ukončit.

Její muž a pravděpodobně už i starší syn Tobin Jack jí určitě se starostí o nového člena rodiny s radostí pomohou. Malá Luna Grace se tak může na svět a na svou početnou rodinu jedině těšit.

Zdroj: Instagram, pravednes.cz, osobnosti.cz
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články