Karolína Kurková a Petra Němcová oslnily na party po předávání Oscarů. Odhalily prádlo i dlouhé nohy

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kurkova Nemcova
Zdroj: Profimedia

Ceny Akademie byly rozdány. Galavečera se zúčastnila většina filmových celebrit. Část se jich po ceremoniálu přesunula na již tradiční Vanity Fair Oscar party, kam dorazila i pěkná řádka modelek. Dokonce i Česko tam mělo dvě své zástupkyně.

V hollywoodském sále Dolby Theatre se opět sešly ty největší filmové hvězdy, aby se utkaly o jednu z nejprestižnějších filmových cen Oscar.

Pokračování na tradiční party

Incident, kdy herec Will Smith fyzicky napadl komika Chrise Rocka, zastínil všechny oceněné.

Většina celebrit si ale nenechala zkazit náladu a vyrazila na už tradiční večírek, který probíhá po rozdání Oscarů. Ten pořádá Radhika Jones — šéfredaktorka časopisu Vanity Fair.

Dorazila i Kurková s Němcovou

Tam ale nedorazila jen filmová smetánka, ale také krásné a úspěšné modelky, jako je například Emily Ratajkowski či manželka Justina Biebera Hailey Bieber.

Česká republika tam měla dokonce dvě své zástupkyně. Tou první byla modelka spolupracující s českým magazínem Vogue Karolína Kurková.

Kurkova Nemcova

Zdroj: Profimedia

Ta si na sebe vzala černé síťované šaty, pod kterými decentně prosvítalo černé spodní prádlo. Model od návrhářky Gabriely Hearts doplnila šperky značky Paula Mendoza.

Kráska v modré

Další krajankou byla Petra Němcová. Ta si vzala velmi rafinované tmavě modré šaty košilového typu. Jejich zapínání ke krku a velké množství látky na rukávech kontrastovalo s velkým rozparkem, který odhaloval téměř celé nohy.

Kurkova Nemcova

Zdroj: Profimedia

Celý model doplnila masivními náušnicemi a střídmějšími botami. Petře to velmi slušelo, modelem rozhodně nešlápla vedle a přehlédnout ji dokázal jen málokdo.

Zdroj: Top fashion, Vanityfair.com, Vogue

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články