Karlos Vémola chce farmu, kde by choval slona. Ředitel pražské zoo má v jeho chování jasno

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
karlos vemola
Zdroj: Profimedia

Karlose Vémolu je těžké popsat jedním slovem. Kromě toho, že je slavným bojovníkem MMA, tak je také známý svou extravagancí a častými vztahovými kolotoči s partnerkou Lelou Ceterovou. Jeho extravagance se projevuje nejen ve stylu oblékání či vystupování, ale můžete ji vidět i v jeho Vémolandu. Tam má rozsáhlou zoo, kterou neustále rozšiřuje. Nejedná se však o běžná zvířata, jako jsou kočky a psi. Vémola má doma krokodýly, žraloky či lvici. Není divu, že Lela nemá z těchto mazlíčků radost a doma se prý často kvůli tomu hádají. Jenže Karlosovi to nestačí a chce si pořídit ještě slona.

„Pokud miluješ zvířata, tak chceš mít to nejvíc. A co je nejvíc? To je král zvířat lev. Víc už může být snad jenom slon a ten bude taky. Mám rád extrémy – a co může být větší extrém než slon? To už víc nejde, ne. Já budu jezdit po Měchenicích na slonovi a řvát Guten Tag. Já toho Bohuše vezmu ještě o level výš,“ prozradil v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo.

Smrad všude po Vémolandu

Alespoň to tak tvrdí Lela a kvůli domácí minizoo se s Karlosem neustále hádají.

„Minule jsem se pohádal s Lelou: furt ty zvířata, všude to tady smrdí, řve. Tak jí říkám, podívej se, kolik sem chodí nadšených lidí, jak se na to rádi přijdou podívat. A ona mi říká: chodí se sem podívat, protože jsi magor. Nikdo jiný by to doma neměl, nechtěl. Chodí se sem dívat na takového blázna, jako jsi ty,“ uvedl Karlos.

Karlos jí však oponuje, že co by ostatní dali za to, kdyby mohli mít doma lvici Elsu. K té se mimochodem snaží Karlos usilovně najít nějakého parťáka, aby nebyla sama.

Jak svou partnerku vždy přemluví? „Když chci, aby mi Lela udělala radost, tak řeknu: ‚Lásko, já bych chtěl klokana. A když vyhraji ten zápas, nech mě ho koupit.‘ Takhle ji vždycky zpracuji,“ prozradil Karlos.

Péče o zvířata ho prý naplňuje a vzdát se jich nehodlá. Naopak chce svou minizoo ještě rozšířit!

Slon a nový dům

„Bude kůň Hatátitla, na kterém budu jezdit, bude velbloud Kamil a bude velký, pořádný pštros. Na to ale potřebuji nový pozemek, protože Lela se jich bojí, takže jsem to nemohl mít úplně u baráku, potřebuji to kousek dál. Zvířata miluju a jednou skončím na farmě jako Bolek Polívka, který si na starý kolena taky pořídil farmu,“ přiblížil Karlos své záměry do budoucna.

V současné době je na pořadu slon a právě s ním i téma většího domu. „Když si budu chtít pořídit slona, tak si musím pořídit větší dům. Nějakou farmu s větším pozemkem. Je to můj životní sen, a tak na to musím makat, porážet dál tyto discozápasníky, abych mohl koupit větší dům. Ne pro sebe, já se do svýho domu vejdu. Já si dal slona jako záminku pro větší dům, abych mohl říct Lele: ‚Hele, chceš koupit slona, tak bude větší dům. Chceme víc dětí, potřebujeme víc pokojů.‘ Takže budu makat, je to součást plánu,“ svěřil se pro Blesk.

Láska ke zvířatům či bláznovství a předvádění? Jasno v tom má bývalý ředitel pražské zoo Petr Fejk.

„Svět je plný podobných alfasamců, kteří si zvířata pořizují, aby zvýraznili sami sebe. Zvířata u nich doma nemají co dělat. Pablo Escobar měl zase rád hrochy a pořídil si je na své pozemky v Kolumbii. Potom ho zavřeli, neměl se o ně kdo starat a oni se tak přemnožili, že v Kolumbii teď nevědí, co s nimi,“ sdělil pro Extra svůj názor.

Zdroje: Extra, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články