Kariéra Pavlíny Lubojatzky MasterChefem rozhodně neskončila. Čím se zabývá v posledních letech?

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
pavlina lubojatzky
Zdroj: Profimedia

Přestože od čtvrté řady kuchařské soutěže MasterChef uběhly už celé dva roky, na některé tváře prostě nejde zapomenout. A to nejen na ty, které v nás zanechaly pozitivní vibrace a dobré dojmy, ale i na ty, které u mnohých vyvolaly spíše opačné emoce.

Neoblíbená Pavlína zůstala v povědomí lidí i po prohře

Jedním z těchto jedinců je i Pavlína Lubojatzky, která u diváků nebyla příliš v oblibě především pro své emotivní výlevy před kamerou, ať už se jednalo o pláč, nebo někdy i o vzteklý řev. Přes nevalné dojmy, které tato kuchařka zanechala, nakonec skončila na druhém místě. Ve finále ji porazil Roman Staša.

Ačkoliv ale Pavlína v soutěži zvítězit nedokázala, rozhodně jí to nezabránilo v kariérním rozvoji a za poslední dva roky je o ní dost slyšet.

Čím se Pavlína zabývá od prohry?

Kromě zviditelňování na sociálních sítích, především na instagramu, kde má nyní už poměrně oblíbenější Pavlína téměř 67 tisíc sledujících a přidává tam nejen své recepty, ale i fotky z osobního života a zajímavé nápady pro fanoušky, má s manželem i vlastní webové stránky.

Na těch můžou fanoušci naleznout taktéž recepty, ale především informace o kuchařkách, které stihla od MasterChefa vydat už dvě. Navíc vlastní e-shop, na kterém prodává i spoustu jiných věcí než jenom vydané knihy. Počínaje kuchyňským náčiním přes misky pro zvířata až po různé koření.

Zakoupila pozemek za 5 milionů

Že se manželům Lubojatzky daří nejenom ve vztahu, ale i finančně, můžeme předpokládat z novinky, kterou nedávno zveřejnil web eXtra. Pavlína s mužem si totiž pořídili v březnu tohoto roku 810 metrů čtverečních veliký pozemek orné půdy. Ten je stál téměř 5 milionů korun.

Jaký má pár se zemědělským pozemkem plán, není stoprocentně jisté, ale sázet brambory tam pravděpodobně nebudou. Je dost možné, že se v budoucnu pole změní na stavební parcelu a rodinka tam bude stavět domeček.

Zatím totiž bydlí v pražském bytě, který si zakoupili už před několika lety, jeho okolí ale není zrovna vzhledné a dispozičně se jedná o 2+kk, s možností domu se to tedy nedá zrovna srovnávat.

Zdroj: Instagram, Lubojatzky Couple, eXtra, Aha!

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články