Karel Šíp a jeho Všechnopárty jsou možná v ohrožení. Spekuluje se o konci oblíbené talkshow

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karel sip
Zdroj: Nextoto

Karel Šíp 1. června slaví 77. narozeniny. Na svůj věk je sice stále vitální, už to ale není takové, jako to bývalo dřív, a sám moderátor uznává, že potřebuje více odpočívat a méně se soustředit na práci. I z tohoto důvodu je prý v současné době ohrožen jeho pořad Všechnopárty, který se pravidelně vysílá na České televizi.

Ačkoli má už dávno nárok na důchod, v televizi stále pracuje. Jméno Karel Šíp neodmyslitelně spjaté s talkshow, stejně jako je to v případě Jana Krause. Pořady tohoto formátu jsou fanoušky velmi oblíbené a Všechnopárty Karla Šípa není výjimkou.

Na začátek června jsou naplánována dvě další natáčení, o následující budoucnosti pořadu ale není podle Aha! vůbec rozhodnuto. Zdá se totiž, že je Všechnopárty v ohrožení. Zda je tomu z rozhodnutí televize, nebo kvůli samotnému Šípovi, to ale není jasné.

Nechce nic říkat předem

Ve svém věku má už Šíp nárok na důchodový odpočinek. Na moderátorovi je vidět, že se za poslední roky změnil. Stále ale oplývá energií a humorem sobě vlastním, ve kterém by ho nikdo jiný jen tak nenahradil. Informace o tom, že by měla Všechnopárty skončit.

„Finišujeme sezonu a budeme se pak bavit, co dál,“ řekl Šíp pro Aha! „Nebudu říkat nic, dokud nebude nic jasné,“ dodal tajemně. Fanoušci tak netuší, zda show bude pokračovat, nebo z jakých důvodů má být přerušena. I této možnosti se mohou obávat.

Karel Šíp je mimo moderátora také textař, baskytarista a humorista, který za sebou má bohatou kariéru a ve svém věku by si odpočinout už zasloužil. Lidé ho ale stále milují. Je tak otázka, zda nechce i nadále pro své fanoušky fungovat jako doposud. Na odpověď si ale lidé musí počkat.

Očekává se náhrada za jeho show

Jelikož talkshow je oblíbeným televizním formátem, bez kterého se diváci neobejdou, v případě, že by skončila Šípova Všechnopárty, Česká televize by musela uvažovat o náhradě. Doposud se totiž fanoušci každý pátek večer mohli těšit na svou pravidelnou oblíbenou zábavu.

Šíp kromě toho, že odtajnil v každém dílu tajemství celebrit, dokázal své diváky pobavit vtipnými připomínkami a nenahraditelným humorem. Podle některých sice moderátor možná zestárl, jeho povaha ale nikoli. Byl tak schopen i v posledních letech dělat svou práci na jedničku.

O tom, kdo by ho měl nahradit a jaká show by se místo Všechnopárty objevila, zatím informace nejsou. Fanoušci teď doufají, že jde pouze o spekulace a že se Šíp z televizních obrazovek ještě nějaký ten čas neztratí.

Zdroj: Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články