Karel Kachyňa byl stará škola. Že je jeho dcera na holky, by mu asi vadilo, míní Alena Mihulová

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Karolina Kachynova
Zdroj: Profimedia

Herečka Alena Mihulová se svou dcerou Karolínou Kachyňovou vychází skvěle. Vždy na ni byla hrdá a nic se na tom nezměnilo ani poté, co se mladá žena přiznala ke své homosexuální orientaci. Podle Mihulové by to ale možná trochu jinak vnímal otec její dcery.

Režisér a scenárista Karel Kachyňa zemřel v roce 2004. Tehdy byla jeho dcera ještě malá. Až o pár let později si začala uvědomovat, že se jí líbí ženy. A nebála se o tom promluvit.

Jsem ráda, že se mi líbí holky

„Já jsem tak vděčná, že jsem na holky! Jsem ve své identitě tak spokojená!“ svěřila se v rozhovoru pro Lifee. Dodala, že její maminka ji ve všem podporuje. Prý je vlastně ráda, že jí po baráku nebude chodit žádný další chlap.

Sama Alena říká, že je nesmysl snažit se vtěsnat lidi do jakékoli škatulky. Její dcera se věnuje sociálním sítím, je velmi šikovná, má spoustu přátel a před sebou nadějnou kariéru. Mihulová tak nemá důvod na ni nebýt hrdá.

Co by na to řekl Kachyňa?

Karel Kachyňa se stal otcem Karolíny ve svých 70 letech. Zemřel, když bylo dívce devět, bohužel ji tak nemohl vidět vyrůstat a dospívat. Podle jeho manželky by mu nejspíš orientace jeho dcery trochu vadila.

„Ne nadarmo se mu říkalo železnej dědek,“ prozradila Alena před časem s tím, že byl Kachyňa tak trochu stará škola. V minulosti mnoho lidí říkalo, že se Karolína podobá svému otci.

Dnes ale mladá žena tvrdí, že podoba ustupuje a ona se stále více a více vidí v mamince. „Co se týká fyziognomie, postupem času sleduji, že podoba otci ustupuje a měním se víc v podobu maminky,“ říká s tím, že má k matce velmi blízko nejen fyzickou podobou, ale také společnými zájmy a rodinnou láskou.

Zdroj: Prima Ženy, Lidovky, Lifee, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články