Karel Gott nechtěl, aby se jeho dcera věnovala zpěvu. Raději by ji viděl v jiném odvětví

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Gottova Charllote
Zdroj: Pavel Machan, Marek Pátek, David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Už je to více než tři roky, kdy nazpíval Karel Gott krásný duet se svou dcerou Charlottkou. Píseň zaznamenala obrovský úspěch, a to právě i díky velkému talentu malé interpretky. Jak se ale nyní ukázalo, její tatínek si pro ni uměleckou dráhu nepředstavoval.

Poslední píseň, kterou stihl Mistr Karel Gott vydat, je krásný duet s jeho dcerou, který jim na míru napsal Petr Harazin a otextoval Richard Krajčo.

Duet dcery s otcem byl mimořádně úspěšný

Skladba Srdce nehasnou byla neuvěřitelně úspěšná. Za pouhé dva dny nasbírala na YouTube přes milión zhlédnutí. K dnešnímu dni si ji na tomto kanálu pustilo dokonce 71 miliónů uživatelů.

Velkou zásluhou na tom má rozhodně i mladá interpretka. Charlotte Gottová disponuje krásným hlasem a velkým talentem.

Nová nesestříhaná verze dokumentu

Nedávno však došlo k velkému odhalení. Karel Gott si totiž příliš nepřál, aby dcera pokračovala v jeho šlépějích a podlehla kouzlu showbyznysu.

Dokumentární film o životě slavného slavíka — Karel — spatřil světlo světa už před dvěma lety. Nyní se ale diváci mohou těšit na speciální bonus.

Právě v těchto dnech vychází prodloužená verze tohoto snímku, která je delší o celých 45 minut. Ivanu Gottovou totiž velmi trápilo, že se film musel vejít do určité stopáže.

„Vystříhané scény jsem upřímně oplakala, ale nedalo se nic dělat. Natáčecích dnů bylo mnoho a všechno se do stopáže nemělo šanci vejít,“ řekla deníku AHA! manželka zemřelého umělce.

Vše už bylo podle Gotta nazpíváno

V bonusových materiálem se nyní objevil srdceryvný dialog umírajícího Karla a jeho mladé dcery o tom, čím se bude v životě živit.

„Já bych byl radši, kdybys byla primářkou. Zpěvačka, to už není povolání budoucnosti, Charlottko. Všechno už bylo odzpívané. Lidé se dorozumívají přes internet a všechno si stáhnou.“ Zlatý slavík tak zřejmě nebyl nadšený z přání své dcery být umělkyní.

Zdroj: AHA!, Musicserver

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články