Karel Gott měl balit známou herečku, když už chodil s Ivanou. Té se to asi líbit nebude

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ivana gottova
Zdroj: Milan Malíček / Právo / Profimedia

Karel Gott měl mít pletky se slavnou herečkou v době, kdy chodil s Ivanou, kterou si později vzal. Herečka to tvrdí ve své knize Dělte dvěma, která odkrývá mnoho tajemství.

Veronika Žilková přiznala, jak to měla se slavným zpěvákem. „Karel Gott se mě snažil sbalit na charitu. V té době začínal chodit s Ivankou a já jsem v té době spolupořádala a moderovala plesy vozíčkářů, na které bylo velmi těžké sehnat sponzory. A tak jsme s Jirkou Hudlerem vymysleli, že budeme dražit podepsané kravaty slavných.”

Veronika s ním nejdříve vtipkovala

Měla jsem kravaty od všech hokejistů, sportovních komentátorů a podobně, ale chyběl mi zlatý hřeb. A tím měla být kravata Karla Gotta,“ uvedl server cnn.iprima.cz. „Malinko mě polilo horko. Vešla jsem, Karel natáhl ruku a za mými zády se ozvalo cvak, cvak. Zamkl,” prozrazuje ve své knize. 

„Zrudla jsem a řekla: ‚Mistře, ta kravata tu cenu nemá.‘ Pravděpodobně jsem ho pobavila, ještě chvilku mě lákal na šampaňské a pak že musí najít etuji na tu kravatu. Nejdřív jsem nevěděla, co to je, ale pak jsem si odvodila, že to bude krabička.”

Veronika do knihy popsala i drobné detaily, které čtenáře zaujmou. „Nakonec mi tu kravatu podepsal, předal, odemkl dveře a trval na tom, že mě půjde vyprovodit k autu.” Zajímá vás, co bylo dál? Celé to dopadlo jinak, než byste možná čekali. 

Veronika nemohla uvěřit, že ji balil Gott

„Vzpomínám si, jak se opřel o auto, za ním svítila Bertramka, a řekl: ‚Veroniko, možná, že ne dnes, ale jednou se kamínek na tom vašem pevném domácím krbu může pohnout a pak…” nechala otevřený konec Veronika, ale také Gott, který se podle ní otočil a odešel. 

„Sedla jsem si úplně zkoprněle do auta a začala ječet: ‚Ty vole, mě balil Karel Gott!‘ Kravatu jsme večer vydražili a on tak přispěl na dobrou věc.” Veronika je ale i dnes přesvědčená o tom, že ta kravata opravdu neměla takovou cenu, kterou po ní slavný zpěvák chtěl.

Navíc se nedávno objevily také informace, že jeho milenkou měla být režisérka Alice Kovácsová. Jeho dcera Dominika dokonce říká, že s ní zplodil syna, o kterém ale Karel Gott mnoho nevěděl. Jaká je pravda, to se teprve ukáže. 

Zdroj: cnn.iprima.cz

Autor: Raina Tomanová

 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články