Kapela Mirai vyrazila na dovolenou. Její frontman se odhalil a to nejnutnější zakryl ananasem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
mirai
Zdroj: Profimedia

Kapela Mirai skončila na letošních Slavících druhá. Po loňském prvenství však nesmutní a bere to jako velký úspěch. Ten se rozhodla oslavit ve velkém stylu, a to na dovolené. Své sledující na instagramu tak kapela provokuje videy z bazénu a své fanynky ananasem, který frontman zřejmě používá místo spodního prádla.

Kapela Mirai je v tuzemských končinách velmi úspěšná. V loňském roce vyhrála Českého slavíka. Letos se musela spokojit „jen“ se stříbrem. Kluci kvůli tomu ale vůbec nesmutní a stále to berou jako úspěch.

Kapela utekla do exotiky

Ten se navíc rozhodli pořádně oslavit, a celá kapela tak vyrazila za teplem. Všichni její členové si teď užívají volna, sluníčka a bazénu.

Svým sledujícím to ukázali na svém instagramu. Přidali si tam i speciální fotku, která podle reakcí potěšila především fanynky tohoto hudebního uskupení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mirai (@miraimusic)

Místo fíkového listu ananas

Frontman kapely Mirai Navrátil je na ní totiž zachycen úplně nahatý. A před intimními partiemi má pouze ananas. Ten mu ještě navíc přidržují jeho hudební kolegové. Celý snímek tak působí značně bizarně.

Fanouškům se ale podivný snímek bezesporu líbí. „Tomu říkám mít důvěrný vztah s kámošem,“ napsala se smíchem jedna ze sledujících.

„Příště bez ananasu,“ napsala fanynka Anna. „Like, kdo by chtěl být ananasem,“ nebála se toho další. „Nikdy bych nečekala, že se budu zajímat o ananas,“ přiznala sledující Ilona.

Nový videoklip s Nikol Leitgeb

Slavík ale není jediný důvod, který má kapela k oslavě. Minulý týden totiž vydala nový videoklip, a to k písni Vlci, který má na YouTube velký úspěch. Za první dva dny si jej pustilo téměř 200 tisíc lidí.

Ve videoklipu si zahrála velká kamarádka hlavního zpěváka, influencerka Nikol Leitgeb. Na její herecký výkon jsou velmi kladné ohlasy a celé video je považováno za velmi zdařilé.

Zdroj: Instagram kapely Mirai, Musicserver, YouTube, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články