Kamila Nývltová si postěžovala, jak umí být lidé zlí. Má 6 kilo dole, přesto dle někoho vypadá tlustě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kamila nyvltova
Zdroj: Profimedia

Kamila Nývltová je především muzikálovou zpěvačkou. Ráda ale také peče, její rodina tedy musí být hlavně přes vánoční svátky spokojená, protože cukroví umí Kamila velmi chutné.

Protože je už nejen po Vánocích, ale také po silvestru, ukázala, jak vypadá její postava. Bohužel, po zveřejnění snímku se na ni snesla vlna různých komentářů, ke kterým vůbec nemělo dojít. Ukázala se tak fanouškům v pravém světle a přidala několik slov, která by si měli vzít k srdci.

Kamila upozorňuje na nebezpečnou sílu sociálních sítí

„Dneska ráno jsem postovala jednu fotku s tím, že ji nedávám ven kvůli tomu, aby mě někdo hodnotil, vlastně jsem to ani neřešila, a jelikož jsem šla běhat, tak se mi hodila do krámu. A napsala k ní, že všichni, kdo chtějí, tak to dokáží a je jedno, jestli se to týká hubnutí, zpívání, vaření, rozvíjení se, léčení. Prostě čehokoliv!!!“ napsala k několika snímkům na svém Instagramu, které by se nehodily na obálky časopisů.

Přiznala, že kvůli své postavě fotografii nesdílela, ale chtěla poukázat hlavně na to, že by se každý měl ve svém těle cítit dobře, ať vypadá jakkoliv. A pokud chce něco změnit, musí začít hlavně u sebe.

„No a pak se rozjela debata úplně o něčem jiném, co jsem ale vůbec rozebírat nechtěla! Takže ale shrnu to v jeden post a pak už ani ťuk. Člověk ne vždy ve všech očích vypadá skvěle, perfektně, dokonale. A to já ani nechci,“ svěřila se zpěvačka fanouškům, kteří její upřímnost ocenili.

„Mám teď 6 kilo dole, ale to jen stresem a prací, a přesto pro někoho vypadám tlustě, tak to prostě je. Každý jsme jiný, každý máme jiné pohledy na druhé, proto je ten svět tak barevný! Tak to je a bude. Každý jsme krásný druh! A hlavně jsme ojedinělý druh,“ dodala Kamila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kamila Nývltová K.A.M.I.L.A. (@kamila_nyvltova)

I celebrity patří mezi obyčejné lidi s problémy

Upozornila pak na sílu slov, která mohou ublížit, zvlášť těm, kteří jsou například nemocní a se svou postavou toho nemohou tolik udělat. „Plno lidí je nemocných, zoufalých a i obézních, ale nikdy nevíte PROČ a z jakého důvodu! Tak o tom prosím přemýšlejte, než taková slova budete vypouštět z úst. Děkuju,“ doplnila ještě na konec svého slohu.

Kamila svá slova uvedla u snímků, které odpovídají realitě o její postavě. Bříško má vypouklé, a ukázala ho navíc ze všech stran, aby si sledující byli opravdu jistí, že takto vypadá. Nechtěla už ale vidět žádné komentáře ke své postavě, nýbrž chtěla po fanoušcích vědět, co jim dělá radost.

I tak se ale některé takové komentáře ukázaly. Lidé se totiž přiznávali, že chtěli Kamile gratulovat k těhotenství, protože to opravdu vypadá, že je buď v prvních týdnech očekávání, nebo se jen hodně najedla. Fanoušci ji ale mají rádi především za její přístup k životu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články