Kamila Nývltová je pořád sama, chybí jí přitulení a pusa. V kondici se udržuje zdravou stravou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kamila Nyvltova
Zdroj: Nextfoto

Kamila Nývltová chodila se svým partnerem Pepou 5 let. Nejen ona, ale i její rodina, okolí, dokonce i fanoušci čekali, že ji požádá o ruku. K tomu ale nakonec nedošlo a pár se loni v červenci rozešel. Jak je na tom zpěvačka s láskou dnes, téměř rok po rozchodu?

Nývltová po rozchodu uvedla, že důvodem k ukončení vztahu bylo to, že chtěli s Pepou každý od života něco jiného. „Já jsem v podstatě ráda, že jsem sama, moc si to období užívám. Dělám věci, na které jsem dřív neměla čas,“ uvedla tehdy.

Chybí jí přitulení a pusa

Ačkoli před časem tvrdila, že je ráda sama, dnes už to tak nevypadá. Nývltová pociťuje samotu a vztahu by se v případě, že by se našel ten pravý, nejspíš nebránila. Podle jejích slov je chlapů očividně nedostatek.

„Byla bych ráda i za toho kamaráda, ale mám pocit, že chlapi došli. Žádný chlap kolem mě není,“ uvedla pro Super zpěvačka. Doplnila, že nikoho nepotkala, s nikým nerandila. A že jí chybí nějaké to přitulení a pusa.

Soustředila se na zdraví

Pro Kamilu byly poslední měsíce náročné. Pracovně se téměř nezastavila, a po krátké dovolené ji navíc v červnu čekala plánovaná operace kolene. A právě v takových chvílích je podpora partnera obvykle pro člověka důležitá. Ona to ale musela zvládnout sama.

Jak dlouho ještě bude zpěvačka bez partnera, není jasné. Na sociálních sítích se chlubí dokonalou postavou a pánských ctitelů má nejspíš dost. Není se čemu divit, na fotografiích v plavkách vypadá skvěle.

„Bála jsem se, že přiberu. Ale je to hlavně o jídle. Takže hlavní je nežrat. Cvičení je fajn, ale je to doplněk. Přehodnotila jsem, že nemusím být každý den ve fitku a makat, ale spíš si hlídat jídlo a žít na pohodu,“ vysvětlila Kamila pár týdnů po operaci kolene.

Zdroj: Super, Extra, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články