Kaira vynalezla stroj času. K získání sympatií fanoušků jí stačilo málo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kaira
Zdroj: Profimedia

Někdy stačí opravdu málo k tomu, aby se příspěvek na sociální síti stal populárním a nasbíral desítky srdíček během chvíle. Některé celebrity sdílí fotografie ve spodním prádle, jiné přidávají příspěvky s vtipným popiskem. Někdo ale splácá video z toho, co se zrovna našlo.

Herečka, moderátorka a tatérka Kateřina Kaira Hrachovcová má na svém Instagramu celkem přes 65 000 sledujících. Umělkyně, která se očividně před fanoušky ráda předvádí a získává jejich pozornost, nepotřebuje ke své prezentaci nic složitého.

Jak ukázala ve svém posledním příspěvku, někdy i hudba a náhodně sestříhané video, které toho příliš neukazuje, stačí k tomu, aby ji lidé milovali. Ačkoli je její příspěvek hodně zmatený a polovina scén v něm nemá žádný význam, fanouškům se očividně líbí.

Šílená hudba, tetování a pes

Základem videa, které Kaira zveřejnila, je electro hudba. Do ní pak sestříhala několik scén, na kterých se všelijak nakrucuje, ukazuje své křivky a předvádí své hubené tělo i tetování, které má na různých jeho částech. Jenomže rychlá a divoká hudba k jejím pohybům absolutně nesedí.

Kromě toho do videa na několika scénách vtěsnala ještě záběry na svého psa. Co tím chtěla říct, se dá jen těžko odhadovat. A to nemluvíme o dvou holubech, kteří naštěstí netuší, že se součástí klipu stali také. Vznikl zkrátka příspěvek, který je přeplácaný a plný záběrů všeho typu.

Pokud se jedná o nějaký druh umění, nejspíš se Kaiře úplně nepovedlo se ho uchytit tak, jak by měla. Z videa je alespoň jasné to, že má ráda tetování, svého psa a electro hudbu. A holuby. Zdá se ale, že to fanouškům k tomu, aby nešetřili komplimenty, stačí.

Popření časoprostoru

O tom, že Kaira nejspíš vynalezla stroj času, protože je stále krásnější a krásnější, se zmiňuje nejeden komentář. „Tohle je opravdu jasné popření časoprostoru,“ píše dokonce jeden z fanoušků. Další dodává, že je Kaira kráska, která s přibývajícím věkem získává na sympatičnosti.

„Hubeňoure,“ píše stručně a jasně jeden téměř závistivý komentář. Zbytek fanoušků pak chválí hereččina tetování a pochvaluje také pejska, který se podle nich na mnoha scénách zachoval jako chytré zvíře. Sestřih, kterým Kaira nejspíš chtěla popsat svůj běžný den, očividně zaujal.

O tom, že je trochu přehnaný, se zmiňuje jen málokdo a většina lidí Kairu obdivuje, že během krátké chvíle dokázala ukázat tolik informací. Je potřeba říci, že i když střihač z Kairy nikdy nebude, stále má co ukázat a ví, jak ohromit fanoušky svou postavou či láskou ke zvířatům.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články