Kaira ukázala pandírko. Všichni jsou z ní paf, prý je krásná a oduševnělá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kaira
Zdroj: Profimedia

Tetování po celém těle, vypracované tělo a odvaha i ve 47 letech ukázat mladistvý styl oblékání nebo odvážnější modely ve spodním prádle. To vystihuje tuhle ojedinělou českou herečku, která využije každé příležitosti se před fanoušky nakrucovat. A ani tentokrát Kaira na svém Instagramu nezklamala.

Lidé ji obdivují, protože dobře vypadá a nebojí se to ukázat. Na sociálních sítích se pravidelně Kateřina Kaira Hrachovcová chlubí fanouškům z novinkami ze svého života. Obvykle jde o nějaký přírůstek do sbírky tetování na jejím těle nebo o snímek, na kterém ukazuje svou postavu.

I poslední sdílená fotka je podobného rázu. Kaira se ukázala na třech velmi podobných fotkách jen ve sportovním spodním prádle. K selfíčkům před zrcadlem připsala jen stručně: „Pandírko.“ Možná chtěla poukázat na to, že o Vánocích se s jídlem nešetřila, spíš to ale vypadá, že chce fanoušky donutit, aby ji obdivovali a hádali se s ní o tom, že žádné pandírko nemá. A to se jí daří.

Kde?

Hned první fanoušek pod fotkou reaguje tak, jak nejspíš podle svého pózování na snímcích Kaira očekávala: „Pandírko??? Kde??? Všechny fotky zoomuji, ale nic. Kochám se detaily těla a nic. Kde že je nějaké vystouplé pandírko??? Já vidím jen rýsující se pekáč buchet,“ napsal.

Další fanoušek to zase komentuje slovy: „Kdyby měla každá žena takové pandírko, jako máte vy, to by bylo na světě krásně.“ A podobných komentářů je hodně, Kaiře tak fanoušci zvedají její už tak dost vysoké sebevědomí. Na druhou stranu je pravda, že si to může herečka dovolit.

Její postava rozhodně nebyla bez práce a kromě vyrýsovaných svalů hodnotí fanoušci i tetování, kterých má Kaira celou řadu a díky fotografii ve spodním prádle si je mohou pořádně prohlédnout. Herečka je bezpochyby krásnou ženou a sama si to velmi dobře uvědomuje.

Už v devadesátkách štramanda

Sledující nešetří milými komentáři a někteří dokonce vzpomínají, jak vypadala Kaira před časem. „Už v devadesátkách jsem vás potkával v Plzni. Byla jste tehdy štramanda. Ale tohle? To je luxus,“ píše jeden z těch, kteří si Kairu pamatují ještě jako nepotetovanou, mladou a nezkušenou.

„Jste nádherná žena, radost pohledět,“ píše další sledující a jiný to uzavírá: „Kairo, jste krásná a oduševnělá žena. Doslova dreamgirl.“ Je pravda, že Kaira nejspíš čekala hodně chvály, možná jí ale dostala ještě více, než se jí vůbec snilo. Večer si tak asi počte před spaním velmi pěkné vzkazy.

Fanoušci se už teď nemohou dočkat, s jakou fotkou je překvapí příště. Klávesnice mají na komplimenty nažhavené a je jasné, že nebudou muset čekat dlouho. Pro svých 65 tisíc sledujících je totiž na Instagramu herečka k dispozici skoro denně.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články