Kačenka z komedie S tebou mě baví svět skončila v sektě. O jejím soukromí je nemožné cokoli zjistit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
S tebou me bavi svet
Zdroj: Profimedia

Jako malá se proslavila ve filmu S tebou mě baví svět. Marta Buchtíková si tehdy zahrála ve slavné české komedii malou Kačenku. Kariéry herečky se ale přesto vzdala, ačkoli z ní mohla být podle všeho velká hvězda. Kde je dnes dětské herečce konec?

Zjistit o ní nějaké informace se jeví jako nadlidský výkon. Server TV Nova uvádí, že na srazy s ostatními herci nechodí, na veřejnosti se neobjevuje a ani její přátelé z natáčení toho o ní příliš nevědí.

Život v sektě

Podle webu Šíp zasvětila Buchtíková svůj život jakési sektě. Alespoň to dříve potvrdila dnes již zesnulá Jana Šulcová, která ve filmu ztvárnila jednu z maminek.

„Vím o tom. Říkaly mi to děti, že žije ve Francii a má svůj svět. Setkávám se s dětskými představiteli z filmu pravidelně, ale Kačenka v posledních letech na srazy vůbec nechodí. Ani nevím, kam jí napsat. Vypátrat, kde žije, by bylo velmi složité,“ uvedla Šulcová před časem.

Lidé si tak Buchtíkovou nejspíš navždy budou pamatovat jako dcerku herce Júlia Satinského, která se ve filmu ostříhala nakrátko v touze proměnit se v kluka. Své soukromí si očividně hlídá a nemá zájem, aby o ní kdokoli cokoli věděl.

Ostatní se pravidelně setkávají

Poznali se v roce 1982. Stále jsou ale přáteli a pravidelně se jednou za čas setkají. I když herečka malé Kačenky mezi nimi není, zbytek herců mezi sebou kontakty udržuje.

Lukáš Pelánek, který si zahrál postavu Matýska, se dnes živí jako pošťák. Ani Zuzana Lisová alias Dášenka se dnes nevěnuje herecké kariéře, pracuje místo toho v porodnici.

Jenom Marek Dvořák, který si zahrál Bertíka, chtěl zůstat v oboru. Pokoušel se dostat na FAMU, nakonec to ale po neúspěších vzdal. Dnes je z něho podnikatel.

Ačkoli každý jsou jiný, mají jiné zájmy a své vlastní rodiny, jednou za čas se sejdou a na natáčení z dětství zavzpomínají. A to i se svými filmovými maminkami a tatínky.

Zdroj: Super, Šíp, Dotyk, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články