K Haně Mašlíkové se po roce vrátil manžel. Už má i stromeček a úsměv na tváři

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj. CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Loni před Vánoci modelka a moderátorka Hana Mašlíková zveřejnila informaci, že se se svým manželem Andrém Reindersem rozešla. Mluvila sice o tom, že jejich vztah skončil v dobrém, její další soukromý život byl ale tak trochu zahalen tajemstvím. Dnes je všechno jinak.

Těsně před loňskými vánočními svátky Mašlíková Blesku svěřila, že je stráví se svým mužem. Ačkoli byl v té době vztah mezi nimi rozpačitý, ona nechtěla synovi ubližovat a usoudila, že rodina je důležitá a měla by trávit důležité dny společně. Na Vánoce tak byla s manželem.

„Udělat těm naším špuntům ty nejkrásnější Vánoce, to je poslání rodičů, ať je to mezi nimi jakékoli,“ nechala se tehdy slyšet. Podle všeho měli s mužem mnoho práce a museli se snažit nemluvit o tom, co je mezi nimi „Každopádně jsme to celé přežili, nezabili se a na Ježíška jsme připravení,“  dodala pak optimisticky.

Opět spolu

Ještě nějaký čas po Vánocích to vypadalo, že se pár skutečně rozešel. Později ale šokovala Mašlíková fanoušky na sociální síti, kde začala sdílet příspěvky, ze kterých vyšlo najevo, že je opět s Andrém. Pár sice nemluvil o rozchodu ani o tom, že by se k sobě vrátil, lidé se ale začali ptát.

„Poslední dobou nejde narazit na gentlemana a zjišťuji, že to nejlepší mám doma. André je slušně vychovaný, pozorný a je to gentleman. Takového chlapa, jako je on, je těžké potkat,“ nechala se moderátorka slyšet. Navíc dodala, že i s ohledem na syna není o čem přemýšlet.

„Zjistila jsem, že jsem Andreaskovi nemohla vybrat lepšího tátu, a jak to bude, se uvidí. Stává se to, že se k sobě páry vrátí. Já sama pocházím z úplné rodiny a to bych také ráda dopřála synovi. Pořád se mě někdo ptá nebo pátrá, jestli někoho mám, takže to těm lidem usnadním, ano, po roce opět mám,“ dodala.

V nejnovějším příspěvku pak vše potvrdila znovu. „Opět tvoříme rodinu. Myslím si, že nás ten rok odloučení hodně naučil, že o naše manželství budeme mnohem víc pečovat, že ani v problémech a každodenních starostech a radostech nezapomeneme, co pro sebe znamenáme a co vše už jsme spolu zvládli. Děkuju ti André, že jsi nepřestal bojovat za rodinu.“

Už má ozdobeno

Na letošní Vánoce se podle všeho Mašlíková těší. Na svém Instagramu sdílela video, na kterém se tváří překvapeně a ukazuje změnu stromečku, který nejprve zabrala jako neozdobený a poté plný koulí a světýlek. I když střih videa okoukala nejspíš na TikToku a příliš se jí nepovedl, stromeček fanoušci oceňují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

„Hotovo,“ připsala jednoduše do popisku. Nic víc nejspíš nebylo ani třeba dodávat. Její video totiž značí, že letos se s ničím extra nestresuje a svátky si užívá. „Nádherný stromeček. Přeji krásné svátky vám i vaší rodině,“ napsala jedna z fanynek pod video.

„Paráda. A já deb*l ty koule věším, místo abych je házela. Tím pádem dvě hodiny ztratím,“ napsala další sledující vtipnou reakci na způsob, jakým modelka stromeček ozdobila. „Super nápad, stromek je parádní,“ uzavírá to další fanoušek.

Loni před Vánoci řešila Mašlíková celou řadu problémů, letos se zdá, že je všechno zalité sluncem a že si užije krásné svátky s celou svou rodinou. Fanoušci by jí to rozhodně přáli, podle nich si totiž po tom trápení pohodu a klid zaslouží. Možná se tak pro ni letošní Vánoce opravdu stanou svátky, které si užije naplno.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články