Justin Bieber se po svatbě citově zhroutil. Pomohl mu až Ježíš

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
justin bieber
Zdroj: Profimedia

Jsou to už čtyři roky od svatby Justina Biebera s jeho partnerkou. Modelku Hailey si vzal v roce 2018, dodnes ale na velký den vzpomíná. Zatímco většině z nás by svatební den zůstal v paměti jako jeden z těch velmi šťastných, Bieber se nedávno přiznal, že se po svatbě emočně zhroutil.

Bieber se se svou ženou před svatbou znal už deset let. Teprve po dlouholetém vztahu se ale rozhodl požádat ji o ruku. Zásnuby byly podle zahraničního webu People něčím, co ve společnosti vyvolalo velký poprask. Fanynky, které Bieber roky okouzloval svým hitem Baby, nevěděly, zda mu mají lásku přát, nebo na jeho snoubenku žárlit.

O to větší poprask nastal, když se ukázalo, že se svatbou nebude pár nijak otálet. Jenomže Bieber se kromě lásky ženil ještě z jednoho důvodu. Tak nějak prý doufal, že jako ženatý muž najednou bude mít jiný náhled na svoje problémy, že najde odpovědi na řadu otázek.

Nic se nevyřešilo

„Pamatuji si, že když jsem se oženil, emočně jsem se pak v noci zhroutil. Měl jsem za to, že svatba vyřeší všechny moje problémy, ale nevyřešila. A ten stav napětí a psychických problémů pak pokračoval měsíce,“ přiznal Bieber podle webu Insider v epizodě pořadu The Ebro Show.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

„Cítil jsem se jako pokrytec,“ pokračoval Justin s tím, že si tehdy uvědomil, že svatbu tak trochu uspěchal právě proto, aby se nemusel se svými životními trablemi vypořádávat sám. Na druhou stranu ale fanoušky ujistil, že svou ženu miluje a vzal by si ji i tak.

„Někdy je těžké se podívat do zrcadla. Denně si říkám, že možná nejsem ten člověk, kterého jsem v sobě vždy viděl, mám strach, že ve mně vidí někoho jiného i moje žena. Že na to jednou přijde a já zase zůstanu sám,“ řekl zpěvák. Dodal, že mu hodně pomáhá víra.

Nedostatek důvěry

V prvním roce manželství bylo podle Biebera v jeho vztahu s Hailey opravdu málo důvěry. Vzájemně se neustále z něčeho podezírali, on nakonec vždy vzal vinu na sebe. Utápěl se v sebelítosti. Nakonec mu podle jeho slov pomohlo obrátit se se svými myšlenkami k vyšší moci.

„Až Ježíš mi pomohl si uvědomit, že na sebe nemám být tak tvrdý,“ pokračoval kanadský zpěvák v rozhovoru. Kromě přizpůsobení se manželskému životu se pár potýkal také s Justinovými zdravotními komplikacemi. Mezi ty patří především řada psychických problémů.

S problémy ohledně manželství se v roce 2021 svěřila i sama Hailey. Ta přiznala, že prvních pár měsíců po svatbě denně telefonovala své matce.

Stěžovala si, že to nezvládne, a dodnes vlastně neví, jak se všechno nakonec dostalo do normálu. Ačkoli k nějakým menším problémům ve vztahu stále dochází, podle všeho se už dnes manželství Justina s Hailey stabilizovalo.

Zdroj: US magazine, People, Insider

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články