Juraj Kukura si na začátku vztahu s manželkou raději vykal. Zvyk jim zůstal dodnes

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Juraj Kukura
Zdroj: Profimedia

Herec Juraj Kukura se proslavil nejen u nás, ale i v Německu, kam byl v 80. letech nucen nedobrovolně emigrovat. Dnes je mu 76 let, jako důchodce se ale podle svých slov ještě necítí. Se svou ženou je už déle než pětačtyřicet let. Jejich vztah je ale v mnohém velmi zvláštní.

Podle manželky má Juraj dvě velké neřesti. Tou první jsou sázky. Podle serveru Aha! přiznal, že už několik let zkouší vyhrát na stejná čísla. Co ale jeho ženě vadí víc, je jeho nepořádnost.

„Můj muž je opravdu velmi nepořádný. O tom nemusíme polemizovat,“ uvedla v roce 2018 v rozhovoru pro slovenský server Pluska.

S manželkou si vykají

Je to zvláštní, především pak po tolika letech ve vztahu, ale Kukura si se svou ženou vyká.

Seznámili se v době, kdy byla jeho žena ještě vdaná za jiného muže. On ale od začátku věděl, že chce být právě s ní.

Juraj Kukura manzelka

Zdroj: Profimedia

Podle serveru Žena Aktuálně Kukura nejednou prohlásil, že domov je pro něj tam, kde je jeho manželka. Od začátku vztahu si ale vykali a zvyk jim zůstal dodnes.

„Ona tehdy byla vdaná a já byl relativně slavný herec. Aby si nás nikdo nespojoval, raději jsme si vždy vykali,“ vysvětlil herec s tím, že pak už se nikdy nenaučili jeden s druhým mluvit jinak.

Udržuje se v kondici

Kukura se snaží dodržovat zdravý životní styl. Svůj věk si prý uvědomil, když se ptal kamaráda plastického chirurga, co by se tak dalo udělat s jeho obličejem. Ten mu prý odpověděl, že v jeho případě už nejspíš nic.

„Samozřejmě se snažím cvičit. Někdy posiluji na hrazdě, často jezdím na kole. Nejvíc ale chodím pěšky. Dostal jsem sice auto, které mě zaskočilo, protože to není úplně každodenní dárek. Ale využívám ho minimálně,“ svěřil se herec v rozhovoru.

Zdroj: Žena Aktuálně, Aha!, Pluska

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články