„Jsme zdraví a šťastní!“ Petra Nesvačilová se pochlubila miminkem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petra nesvacilova
Zdroj: Nextfoto

Petra Nesvačilová se konečně dočkala miminka. Fanouškům na instagramu se pak pochlubila snímkem, na kterém je vidět pouze ručička s růžovým náramkem a kousek hlavičky.

Herečka si dlouho nechávala pro sebe, kdo je vůbec jejím partnerem a zároveň otcem miminka. Prozradit si nenechala ani pohlaví dítěte.

Nebála se ale vycházet do společnosti i v pokročilém stadiu těhotenství. S bříškem například pokřtila společně s Hanou Vagnerovou svůj diář.

Bříško schovala pod šaty

Že je těhotná, herečka dlouhou dobu neřekla. Přitom už v květnu ukázala fanouškům snímek, na kterém se líbá s partnerem. Z něj toho ale sledující mnoho neměli.

Nesvačilová pak společně s Vagnerovou vyrazila také na karlovarský filmový festival. Tam už se začalo spekulovat, jestli nečeká potomka, protože svou krásnou postavu schovala pod žluté šaty, přes které nebyly vidět křivky. Záhy pak potvrdila, že je skutečně těhotná. A nedávno také ukázala svého partnera v celékráse.

„Je tu! Jsme zdraví a šťastní,“ napsala herečka ke snímku, který zveřejnila na instagramu. Jako první jí samozřejmě gratulovala Vagnerová, ale připojila se také Olga Menzelová a další osobnosti, které čekaly, až herečka konečně porodí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nesvačilová (@petranesvacilova)

Tajemný partner prozrazen

Také fanoušci poslali spoustu krásných zpráv. Jméno děťátka ale Nesvačilová prozatím neprozradila. Vypadá to, že bude jednou z těch, které nebudou své dítě ukazovat na sociálních sítích. Na fotografii je vidět jen drobná ručka a kousek obličeje.

Právě při křtu diáře Petra prozradila, jak to mají doma připravené: „Je to už náročné a ráda bych už porodila. Asi nejvíc jsem to cítila, když jsem v 8. měsíci točila Osadu. Pohlaví miminka neznáme, necháme si to jako překvapení k porodu,“ řekla pro Blesk.

„Doma už je vše nachystané v neutrálních barvách a podle pohlaví to ještě doladíme,“ usmívala se. Svého partnera Tomáše tak udělala hrdým otcem, navíc ho fanouškům na křtu také ukázala. Kromě něj přišla na akcit také její rodina.

Zdroj: Instagram, Blesk 

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články