Josefovi Dvořákovi tragicky zemřela milovaná dívka. Musel se poprat i s rakovinou, kterou dlouho tajil

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Dvorak Josef
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Oblíbený herec a komik Josef Dvořák nedávno oslavil významné kulatiny. Ačkoliv to může působit tak, že úsměv z jeho z tváře nikdy nemizí, zdání klame. I v jeho životě se objevilo pár okamžiků, na které by zřejmě raději zapomněl.

Milostný život Josefa Dvořáka byl totiž poznamenán velkou tragédií. Poprvé se oženil, když mu bylo pětadvacet. Manželství ale nevydrželo déle než dva roky.

Šest let poté se oblíbený herec oženil znovu, ale svazek opět nevydržel. S manželkou Zuzanou se rozvedli už tři roky po svatbě.

Za smrt mohl nepozorný řidič

Důvodem bylo, že se Dvořák zamiloval do o deset let mladší dívky. Jejich vztah ovšem netrval příliš dlouho, do začínající lásky bohužel zasáhl osud.

Dívku totiž srazilo auto, a to dokonce v den jejích narozenin. Nějakou dobu ležela v kómatu v nemocnici, nakonec ale svůj životní boj prohrála.

Svatba ani napodruhé nevydržela

Nejslavnější český vodník tehdy vyměnil vodu za alkohol, dokonce chtěl i spáchat sebevraždu. Nezachránil ho nikdo jiný než jeho bývalá manželka Zuzana, kterou si opět vzal.

Ale ani tento druhý pokus páru nevyšel. Pepa se totiž opět zamiloval. A to při natáčení seriálu Rozpaky kuchaře Svatopluka. Svou novou vyvolenou Jáju nějakou dobu „naháněl“, ona nakonec podlehla. Manželé jsou spolu dodnes.

Závažná rakovina

Právě ona s ním prošla další náročnou životní zkouškou. A to když onemocněl rakovinou tlustého střeva. Herci se to podařilo před veřejností dlouhá léta utajit.

Díky včasnému odhalení nemoc však neměla fatální následky, přesto mu lékaři odebrali několik centimetrů střeva. Herec tak musí docházet na pravidelné lékařské kontroly.

Zdroj: AHA!, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články